Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Marta Jezierska

Marta Jezierska - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014

Ur. w 1975 r. Radna Platformy Obywatelskiej.

Absolwentka psychologii na UMCS w Lublinie oraz podyplomowych studiów zarządzania gospodarką samorządu terytorialnego na SGH. Ukończyła szkolenia certyfikacyjne Praktyka i Mistrza NLP w Polskim Instytucie NLP w Warszawie oraz ponad 800 godzin szkoleniowych kursów i warsztatów z zakresu psychoterapii, pomocy psychologicznej i coachingu.


Prowadzi praktykę prywatną i kieruje Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PEŁNIA na warszawskiej Ochocie.


Od 2003 r. prowadzi hipnoterapię, psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne oraz warsztaty terapeutyczne. Opracowywała i realizowała programy terapeutyczne i programy rozwoju osobistego oraz szkolenia z umiejętności psychospołecznych, w organizacjach pozarządowych i ośrodkach prywatnych.


Ma doświadczenie kierownicze nabyte w zarządzie generalnym ogólnopolskiej grupy kapitałowej (budowanie zespołu, rozwój, negocjacje handlowe, pozyskiwanie klienta, zarządzanie zasobami ludzkimi).


Przeprowadziła ponad 300 godzin szkoleń wewnętrznych dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla zarządzania.


Radną została po raz drugi. We wcześniejszej kadnecji pracujowała w Komisjach Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom oraz Komisji Kultury i Promocji Miasta. Była także przewodnicząca Komisji Etyki.

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE (1)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Bardzo fajna babka, chodziła door2door, nie boi się ludzi.

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)