PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Marta Jezierska

Marta Jezierska - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014
20

2,22 % poparcia

Ur. w 1975 r. Radna Platformy Obywatelskiej.

Absolwentka psychologii na UMCS w Lublinie oraz podyplomowych studiów zarządzania gospodarką samorządu terytorialnego na SGH. Ukończyła szkolenia certyfikacyjne Praktyka i Mistrza NLP w Polskim Instytucie NLP w Warszawie oraz ponad 800 godzin szkoleniowych kursów i warsztatów z zakresu psychoterapii, pomocy psychologicznej i coachingu.


Prowadzi praktykę prywatną i kieruje Ośrodkiem Psychoterapii i Rozwoju Osobistego PEŁNIA na warszawskiej Ochocie.


Od 2003 r. prowadzi hipnoterapię, psychoterapię indywidualną, konsultacje psychologiczne oraz warsztaty terapeutyczne. Opracowywała i realizowała programy terapeutyczne i programy rozwoju osobistego oraz szkolenia z umiejętności psychospołecznych, w organizacjach pozarządowych i ośrodkach prywatnych.


Ma doświadczenie kierownicze nabyte w zarządzie generalnym ogólnopolskiej grupy kapitałowej (budowanie zespołu, rozwój, negocjacje handlowe, pozyskiwanie klienta, zarządzanie zasobami ludzkimi).


Przeprowadziła ponad 300 godzin szkoleń wewnętrznych dla kadry kierowniczej średniego i wyższego szczebla zarządzania.


Radną została po raz drugi. We wcześniejszej kadnecji pracujowała w Komisjach Polityki Społecznej i Przeciwdziałania Patologiom oraz Komisji Kultury i Promocji Miasta. Była także przewodnicząca Komisji Etyki.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (1)

Wyróżniony

Bardzo fajna babka, chodziła door2door, nie boi się ludzi.

Warszawiak, 2015-05-21 18:03:52