Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Marta Wcisło

Marta Wcisło - radny miasta Lublin po wyborach samorządowych 2014

Urodzona w 1969 r. Radna Platformy Obywatelskiej. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin.

Ukończyła studia wyższe artystyczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz podyplomowe pedagogiczne.


Twórczyni Rady Lokalnej Przedsiębiorczości przy prezydencie miasta. Współtworzyła Centrum Interwencji Obywatelskiej dla mieszkańców przy biurze Poselskim Magdaleny Gąsior -Marek.


Była jedną z najmłodszych kobiet przedsiębiorców w Lublinie. Prowadziła między innymi szkoleniowy zakład pracy młodzieży szkół zawodowych. W 2003 r. została wyróżniona trzecim miejscem w Polsce przez federację konsumentów.


W 2010 r. wystąpiła ze spółki i zajęła się działalnością samorządową oraz pracą w organizacjach pozarządowych. Pracuje społecznie w Fundacji Polskiego Handlu jako wiceprezes, zorganizowała wiele akcji pomocowych, w tym największą dla powodzian z Wilkowa.


 Bliskie jej są sprawy dzieci i młodzieży. Uczestniczy w zbiórkach żywności dla dzieci z ubogich rodzin. Pomaga eksmitowanym rodzinom. Wspiera stowarzyszenie SOPRA udzielające pomocy ofiarom, przemocy w rodzinach z problemami alkoholowymi. Aktywnie pomaga Domowi Pomocy Społecznej "Kalina". Organizuje cykliczne spotkania przedsiębiorców z władzami miasta.


Zainicjowała w Lublinie bezpłatny kurs nauki pływania dla przedszkolaków z Kaliny i Tatar, których rodzin nie stać na komercyjną naukę. 


 

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE (86)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Wspaniała osoba, dba o załatwienie problemu lub sprawy mieszkańców.

Rozumiem, że ma Być Pani odwołana z WICE PRZEWODNICZĄCEJ RADY MIASTA i POWOŁANA NA PRZEWODNICZĄCĄ> NIKT LEPIEJ NIE POPROWADZI SESJI RADY MIASTA
Gniewomir z Lublina, 2017-10-11 09:18:02 odpowiedz
Pani Marto nie widać Pani na mieście. Ludzie muszą Panią bardziej poznać. Trzeba zabrać się za swój lans. Pamiętaj o wyborach za rok i roli jaką masz do odegrania. Bez Pani nie ma Lublina
Wyborca z Kaliny, 2017-10-09 11:56:51 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (86)