PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Marta Wcisło

Marta Wcisło - radny miasta Lublin po wyborach samorządowych 2014
13

1,72 % poparcia

Urodzona w 1969 r. Radna Platformy Obywatelskiej. Wiceprzewodniczący Rady Miasta Lublin.

Ukończyła studia wyższe artystyczne na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej oraz podyplomowe pedagogiczne.


Twórczyni Rady Lokalnej Przedsiębiorczości przy prezydencie miasta. Współtworzyła Centrum Interwencji Obywatelskiej dla mieszkańców przy biurze Poselskim Magdaleny Gąsior -Marek.


Była jedną z najmłodszych kobiet przedsiębiorców w Lublinie. Prowadziła między innymi szkoleniowy zakład pracy młodzieży szkół zawodowych. W 2003 r. została wyróżniona trzecim miejscem w Polsce przez federację konsumentów.


W 2010 r. wystąpiła ze spółki i zajęła się działalnością samorządową oraz pracą w organizacjach pozarządowych. Pracuje społecznie w Fundacji Polskiego Handlu jako wiceprezes, zorganizowała wiele akcji pomocowych, w tym największą dla powodzian z Wilkowa.


 Bliskie jej są sprawy dzieci i młodzieży. Uczestniczy w zbiórkach żywności dla dzieci z ubogich rodzin. Pomaga eksmitowanym rodzinom. Wspiera stowarzyszenie SOPRA udzielające pomocy ofiarom, przemocy w rodzinach z problemami alkoholowymi. Aktywnie pomaga Domowi Pomocy Społecznej "Kalina". Organizuje cykliczne spotkania przedsiębiorców z władzami miasta.


Zainicjowała w Lublinie bezpłatny kurs nauki pływania dla przedszkolaków z Kaliny i Tatar, których rodzin nie stać na komercyjną naukę. 


 

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (108)

Wyróżniony

Urodzona w KRASNIKU

babcia, 2018-01-02 01:02:27
  • Lublinianka, 2018-02-02 22:08:49

    Wspaniały człowiek. Kompetentna, mądra i z ogromna empatia. Lublin ma szczęście ze ma taka Radna.
  • Piotr, 2018-01-31 19:06:46

    Ludzie z Ponikwody chyba nie mają pojęcia jakie są okręgi wyborcze to raz, po drugie Bartosz Margul to jakiś nieznany gość. Mieszkam na Kalinowszczyźnie już 40 lat. Gdyby Pani Marta Wcisło wcześniej pojawiłaby się jako radna z naszej dzielnicy to już dawno Kalinowszczyzna byłaby w rozkwicie. W tak krótkim czasie zrobiła więcej niż inni przez wiele wiele lat. Chętnie zweryfikowałbym wypowiedzi tych niezadowolonych z Ponikwody z rzeczywistością. Dziwię się zafascynowaniem Panem Margulem. Dla mnie to No Name.