Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Michał Czaykowski

Michał Czaykowski - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014

Urodzony w 1979 roku w Warszawie. Radny Platformy Obywatelskiej

Radca prawny, adwokat. Doktor nauk prawnych. Były prokurator w Warszawie.


Ukończył Podyplomowe Europejskie Studia w zakresie finansowania inwestycji samorządu terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na tej uczelni Studia Podyplomowe w zakresie audytu wewnetrznego i kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych. Studia Doktoranckie ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pełnił funkcję przewodniczącego Rady Doktorantów. Był również członkiem: Komisji Senackich ds. Studenckich i Procesu Kształcenia, ds. Bibliotek i Systemów Informacyjnych oraz Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.


Pracował jako doradca Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako szef Gabinetu Ministra Sportu i Turystyki, nauczyciel akademicki oraz ratownik WOPR. Działa w Towarzystwie Przyjaciół Woli. Członek Rady Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.


Z samorządem terytorialnym związany od trzech kadencji. Od 2010 roku Radny m.st. Warszawy. Był przewodniczącym Komisji Rewizyjnej. Obecnie kieruje pracami Komisji Ładu Przestrzennego i działa również w Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki oraz Statutowo-Regulaminowej.

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE

Kandydat nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.