PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Michał Czaykowski

Michał Czaykowski - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014
3

3,34 % poparcia

Urodzony w 1979 roku w Warszawie. Radny Platformy Obywatelskiej

Radca prawny, adwokat. Doktor nauk prawnych. Były prokurator w Warszawie.


Ukończył Podyplomowe Europejskie Studia w zakresie finansowania inwestycji samorządu terytorialnego w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz na tej uczelni Studia Podyplomowe w zakresie audytu wewnetrznego i kontroli zarządczej w jednostkach sektora finansów publicznych. Studia Doktoranckie ukończył na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Pełnił funkcję przewodniczącego Rady Doktorantów. Był również członkiem: Komisji Senackich ds. Studenckich i Procesu Kształcenia, ds. Bibliotek i Systemów Informacyjnych oraz Rady Wydziału Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego.


Pracował jako doradca Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego, jako szef Gabinetu Ministra Sportu i Turystyki, nauczyciel akademicki oraz ratownik WOPR. Działa w Towarzystwie Przyjaciół Woli. Członek Rady Muzeum Sportu i Turystyki w Warszawie.


Z samorządem terytorialnym związany od trzech kadencji. Od 2010 roku Radny m.st. Warszawy. Był przewodniczącym Komisji Rewizyjnej. Obecnie kieruje pracami Komisji Ładu Przestrzennego i działa również w Komisji Sportu, Rekreacji i Turystyki oraz Statutowo-Regulaminowej.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (5)

Wyróżniony

Bardzo zaangażowany w sprawy miasta.

dsz, 2018-01-10 19:08:41
  • Edyta , 2018-01-11 11:42:07

    Bardzo zaangażowany w działalność społeczną
  • Ja, 2018-01-10 21:58:57

    Bardzo kompetentny i grzeczny