PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Michał Krawczyk

Michał Krawczyk - radny miasta Lublin po wyborach samorządowych 2014
19

1,26 % poparcia

Radny Platformy Obywatelskiej.

Ukończył Zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe Marketing polityczny i medialny w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie.


Zawodowo zajmuje się marketingiem oraz zarządzaniem. Jest doradcą wojewody lubelskiego. Ponadto pracuje jako wykładowca studiów podyplomowych oraz szkoleniowiec z zakresu marketingu i Public Relations.


Przewodniczący komisji Rady Miasta Lublin d/s Budżetu Obywatelskiego. Ponadto pracuje w trzech innych komisjach: budżetowo-ekonomicznej, rozwoju, urbanistyki i ochrony środowiska oraz kultury i ochrony zabytków.


Jest członkiem prezydium Klubu PO w Radzie Miasta oraz jego sekretarzem. Jest także członkiem zarządu Platformy Obywatelskiej w Lublinie i jego sekretarzem, a także członkiem rady powiatu PO w Lublinie.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (7)

Wyróżniony

Lubelskie samorządy terytorialne doprowadziły do destabilizacji całego systemu prawnego w kraju,starości powiatowi od lat łamią prawa człowieka,odbierają Nam wolność i resztki godności...

Gdzie Prawa człowieka?, 2017-12-26 07:43:56
  • Niszczą Nas finansowo !, 2017-12-12 03:14:04

    Państwo demokratyczne charakteryzować się powinno pod względem przestrzegania prawa, w przeciwnym wypadku łamiemy podstawową zasadę członkostwa Państw w Unii Europejskiej. Polska jest najbardziej przestępczym krajem demokratycznym w świecie,starości powiatowi od lat łamią prawa człowieka zaś w Stanach Zjednoczonych ścigane jest powyższe przestępstwo na równi z zabójstwem, odbierają Nam wolność i resztki godności osobistej, wprowadzili do obiegu prawnego najcięższego kalibru przestępstwa które destabilizują całą Unie Europejską. Mapy geodezyjno kartograficzne są sfałszowane (zasadnicze, usunięto oznaczenia klasyfikacji gruntów R-III,IV,V,VI itd.), co za tym idzie wprowadzono zmiany w księgach wieczystych nie zgodne ze stanem faktycznym, aktami notarialnymi zakupionych wcześniej gruntów rolnych które nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej. Największa afera gospodarcza w świecie, właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań modernizacje gruntów rolnych wszystkich klas na celle nie rolnicze w obrębach miast i gmin , sztandarowa ustawa PSL nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013 roku poz.503 itd. .
  • szymon z lublina, 2017-01-22 11:14:17

    lalus,nieprzyjemny,chory na wladze