Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Michał Krawczyk

Michał Krawczyk - radny miasta Lublin po wyborach samorządowych 2014

Radny Platformy Obywatelskiej.

Ukończył Zarządzanie i marketing na Uniwersytecie Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie oraz studia podyplomowe Marketing polityczny i medialny w Wyższej Szkole Zarządzania i Prawa w Warszawie.


Zawodowo zajmuje się marketingiem oraz zarządzaniem. Jest doradcą wojewody lubelskiego. Ponadto pracuje jako wykładowca studiów podyplomowych oraz szkoleniowiec z zakresu marketingu i Public Relations.


Przewodniczący komisji Rady Miasta Lublin d/s Budżetu Obywatelskiego. Ponadto pracuje w trzech innych komisjach: budżetowo-ekonomicznej, rozwoju, urbanistyki i ochrony środowiska oraz kultury i ochrony zabytków.


Jest członkiem prezydium Klubu PO w Radzie Miasta oraz jego sekretarzem. Jest także członkiem zarządu Platformy Obywatelskiej w Lublinie i jego sekretarzem, a także członkiem rady powiatu PO w Lublinie.

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE (5)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

lalus,nieprzyjemny,chory na wladze

Kompetencja, kultura, pracowitość.Takich radnych nam potrzeba.
AD, 2016-11-14 22:22:05 odpowiedz
Lider
Urszula Bogata, 2016-10-28 19:47:08 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (5)