PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Norbert Rózga

Norbert Rózga - radny miasta Ruda Śląska po wyborach samorządowych 2014
1

24,13 % poparcia

Urodzony w 1956 roku. Radny Platformy Obywatelskiej.

Absolwent Wydziału Nauk Społecznych Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach. Dziennikarz.


W latach 1994-2002 radny Rady Miasta w Rudzie Śląskiej. Przewodniczący oraz członek Rady Nadzorczej Rudzkiej Spółdzielni Mieszkaniowej oraz przewodniczący Rady Osiedla RSM. Ławnik Sądu Rejonowego w Rudzie Śląskiej i Sądu Okręgowego w Gliwicach.


Obecnie jest dyrektorem Miejskiego Domu Pomocy Społecznej w Świętochłowicach.


Członek Komisji Budżetu i Przedsiębiorczości; Komisji Zdrowia, Rodziny i Pomocy Społecznej.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (22)

Wyróżniony

Uważam go za dobrego człowieka i radnego, niejednokrotnie była okazji przekonać się o jego zaangażowaniu w sprawy naszego miasta.

rudzianka, 2017-10-03 14:09:47
  • Niszczą Nas finansowo !, 2017-12-12 13:49:34

    Państwo demokratyczne charakteryzować się powinno pod względem przestrzegania prawa, w przeciwnym wypadku łamiemy podstawową zasadę członkostwa Państw w Unii Europejskiej. Polska jest najbardziej przestępczym krajem demokratycznym w świecie, starości powiatowi od lat łamią prawa człowieka zaś w Stanach Zjednoczonych ścigane jest powyższe przestępstwo na równi z zabójstwem, odbierają Nam wolność i resztki godności osobistej, wprowadzili do obiegu prawnego najcięższego kalibru przestępstwa które destabilizują całą Unie Europejską. Mapy geodezyjno kartograficzne są sfałszowane (zasadnicze, usunięto oznaczenia klasyfikacji gruntów R-III,IV,V,VI itd.), co za tym idzie wprowadzono zmiany w księgach wieczystych nie zgodne ze stanem faktycznym, aktami notarialnymi zakupionych wcześniej gruntów rolnych które nigdy nie zostały wyłączone z produkcji rolnej. Największa afera gospodarcza w świecie, właściciele gruntów nawet nie byli stronami postępowań, modernizacje gruntów rolnych wszystkich klas na celle nie rolnicze w obrębach miast i gmin, sztandarowa ustawa PSL nowelizacja ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych z 2013 roku poz. 503 itd.
  • sre, 2017-12-12 12:59:21

    Hipokryta i cwaniak!!!