Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Piotr Mazurek

Piotr Mazurek - radny miasta Warszawa po wyborach samorządowych 2014

Ur. 21 września 1963 r. Radny Platformy Obywatelskiej.

Studiował na Wydziale Weterynarii SGGW następnie przeniósł się na Wydział Pedagogiczny Uniwersytetu Warszawskiego, gdzie obronił pracę magisterską w roku 1988. Ukończył również Podyplomowe Studium Integracji Europejskiej i Bezpieczeństwa Narodowego w WSH Pułtusk, następnie Podyplomowe Studium Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji na SGH, oraz szereg mniej lub bardziej ważnych szkoleń z zakresu szeroko pojętego bezpieczeństwa zakończonych certyfikatami - m.in. Audytora Wiodącego Systemu Zarządzania Bezpieczeństwem Informacji ISO oraz Ciągłością Działania. Posiada również poświadczenie Bezpieczeństwa Osobowego upoważniające do dostępu do informacji niejawnych do klauzuli "Ściśle Tajne", "UE Secret" i "NATO Secret".


Obecnie pracuje jako Dyrektor Biura Bezpieczeństwa w firmie telekomunikacyjnej.


Od 1998 roku aktywnie uczestniczy w życiu samorządowym Warszawy. Funkcję radnego pełni nieprzerwanie od 1998 r. Zasiadał w komisjach: Bezpieczeństwa i Porządku Publicznego, w której jestem przewodniczącym, Budżetu i Finansów oraz Sportu, Rekreacji i Turystyki.


Pełni funkcję Przewodniczącego Bielańskiego Koła PO.


 

POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)KOMENTARZE (1)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

;Największa w historii powojennej Polski afera gruntowa masowych zmian gruntów rolnych na cele nierolnicze- Ustawa PiS z dnia 10 lipca 2015 roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i...

ZOBACZ WSZYSTKIE (1)