Oceny radnych kadencji 2014-2018 (wybory 2014) - rady miejskie, gminne, powiatowe

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.

POKAŻ WYSZUKIWARKĘ


Tadeusz Truskolaski

Tadeusz Truskolaski - prezydent miasta Białystok po wyborach samorządowych 2014
28,05 % 71,95 %

Urodzony w 1958r., prezydent Białegostoku od 2006 r. W 2014 r. wygrał wybory prezydenckie w II turze uzyskując 63.76 proc. głosów. Kandydował z ramienia KWW Tadeusza Truskolaskiego.

Ekonomista, pracownik naukowo - dydaktyczny Uniwersytetu Warszawskiego i Uniwersytetu w Białymstoku. Specjalista od rozwoju regionalnego i pozyskiwania funduszy europejskich. Pracował w Rządowym Centrum Studiów Strategicznych. Wdrażał program PHARE. Członek NSZZ "Solidarność". Autor licznych prac badawczych. W 2006 r. wygrał wybory prezydenta Białegostoku jako kandydat Platformy Obywatelskiej. W 2010 r.  i 2014 r. ponownie został prezydentem Białegostoku.


 

POPARCIE DLA PREZYDENTA PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)
KOMENTARZE (27)

WYRÓŻNIONY KOMENTARZ

Juz nie jest prezydentem Pan w moim otoczeniu.wszyscy jestesmy zawiedzeni .ignoruje Pan ludzi i ich problemy.

Złodzieje, oszuści czy grunty zwiększyły swą wartość po modernizacjach z rolnych na budowlane? otóż „Nie”, lecz wręcz odwrotnie , tyko idiota nie znający się na handlu mógł masowo zarzucić tworem rynek licząc na cud szczęścia iż nie obniży wartości tym samym gruntów budowlanych, kastę przestępczą sa...morządową perfekcyjnie przy korycie utrzymaliście z podatków od nieruchomości . Ustawa z dnia 10 lipca 2015roku o zmianie ustawy o ochronie gruntów rolnych i leśnych (Dz.U.2015 poz.1338) świadczy iż PiS to debile, którzy celowo i świadomie rujnują finanse publiczne od wpływów do Skarbu Państwa Polskiego , VAT w przedmiotowej ustawie omijamy w postaci wyłączenia gruntu rolnego do 0.5ha pod zabudowę zagrodową .Wyjebaliscie najuczciwszych z obrębów Miast , swą krwawicą od dziesiątków utrzymywali Rządy i Parlamentarzystów którzy ograbili społeczeństwo(roboli) wraz ze samozwańczymi Samorządami terytorialnymi . rozwiń
Afera gruntowa Szydło.B., 2017-09-20 17:46:39 odpowiedz
Dopuszczono do obiegu prawnego najcięższego kalibru przestępstwa w związku z największą w historii aferą gruntową masowych zmian gruntów rolnych wszystkich klas na cele nierolnicze,otrzymaliśmy wyjątkową możliwość naprawienia własnych finansów i wizerunku w postaci dalszych postępowań z powództwa c...ywilnego za straty moralne, nie ma taryfy ulgowej, żądajmy do miliona złotych na cele charytatywne od oszustów którzy celowe i świadomie ograbiali Nas z dóbr osobistych. Sprzedający nieruchomość jeżeli nie dostarczył Nam odpowiednich dokumentów potwierdzających wyłączenie jej z produkcji rolnej dał Nam możliwość prawną odzyskania środków finansowych nawet do 2/3 zapłaconej kwoty na drodze negocjacji do 10lat od popełnionego przestępstwa na szkodę zakupującego daną nieruchomość, istnieje też możliwość prawna przeprowadzenia postępowania zawiadamiając lokalną Prokuraturę o możliwości popełnienia przestępstwa w 100% wygramy przed Sądem, procedura związana z wyłączeniem gruntu rolnego(nieruchomości podając jej nr. Ew.) jest nieodwracalna, należy złożyć wcześniej przed rozpoczęciem postępowań w celu wyegzekwowania własnych należności wniosek pisemny dla danego obrębu do Starostwa Powiatowego art.61 ust.1pkt 4 upzp, dopiero po wydaniu decyzji można przyjąć że dana nieruchomość nie będzie już z żadnego punktu widzenia(opartego o poszczególnych przepisach ustawowych ) uznana za nieruchomość rolną lub leśną, procedura odrolnienia i odlesienia jest poprawność przeprowadzonej procedury.. rozwiń
Afera gruntowa!!!, 2017-08-20 15:01:18 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE (27)