PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Tomasz Pitucha

Tomasz  Pitucha - radny miasta Lublin po wyborach samorządowych 2014
21

1,15 % poparcia

Urodzony w 1968 r. Radny Prawa i Sprawiedliwości.

Pracuje w komisjach Rady Miasta Lublin: Rodziny, Sportu oraz Samorządności i Porządku Publicznego.


Ukończył studia teologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studia podyplomowe z zamówień publicznych w EWSPiA w Warszawie.


Aktywnie uczestniczył przy przygotowywaniu i wprowadzaniu w Lublinie Karty Dużej Rodziny. Z sukcesem zabiegałem o przyznanie zniżek dla dużych rodzin w opłatach za przedszkola.


Prowadzi i propaguje trzeźwy styl życia. Od 25 lat jest członkiem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.


Do partii Prawo i Sprawiedliwość należy od 2008 roku. W 2012 został wybrany na członka Zarządu Okręgowego PiS w województwie lubelskim.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (31)

Wyróżniony

Ma silne parcie na kamerę ale oglądanie go i słuchanie to istny koszmar.

Telewidz., 2017-12-04 16:07:27
  • Lublinianin, 2018-03-20 07:46:46

    O tym człowieku nie można powiedzieć nic dobrego.Kręci się po całym Lublinie , wszędzie intryguje i mota. Jest nastawiony tylko na na swój sukces . Mieszkańców szczególnie tych biednych ma centralnie gdzieś. Dla niego bycie radnym to nie misja tylko super fucha dzięki , której się ustawił ma bardo dużo kasy i . Nie ma szacunku dla kobiet i osób starszych- nie przepuszcza w drzwiach , nie mówi dzień dobry, chodzi tylko z wysoko podniesiona głową i ta zaciętą miną. Jest zamknięty na jakiegokolwiek rodzaju innowacje czy świeże pomysły , najchętniej cofną by Lublin do czasów średniowiecza. Chciałby rządzić w naszym mieście - podejmuje takie próby .Lublinianie sie na nim poznali pozytywne komentarze piszą znajomki i rodzina
  • Ania, 2018-03-09 01:12:30

    Typowy aparatczyk partyjny PiS. Lublin ma gdzieś - liczy się tylko przekaz z Nowogrodzkiej. Po wyborach chce wybudować pomik Kaczyńskiego na Placu Litewskim.