PARTNER PORTALU
  • BGK

OCENIAJ I KOMENTUJ PRACĘ RADNYCH, PREZYDENTÓW I MARSZAŁKÓW

Jesteś w serwisie internetowym, w którym możesz oceniać i komentować działalność polskich samorządowców (kadencja 2014-2018). Znajdź swojego samorządowca, oceniaj, komentuj. Wybierz najlepszego samorządowca roku.Podaj fragment imienia lub nazwiska
Województwo Wybierz z listy
Miasto Wybierz z listy
Dolnośląskie Kujawsko-pomorskie Lubelskie Lubuskie Łódzkie Małopolskie Mazowieckie Opolskie Podkarpackie Podlaskie Pomorskie Śląskie Świętokrzyskie Warmińsko-mazurskie Wielkopolskie Zachodniopomorskie

Tomasz Pitucha

Tomasz  Pitucha - radny miasta Lublin po wyborach samorządowych 2014
20

1,14 % poparcia

Urodzony w 1968 r. Radny Prawa i Sprawiedliwości.

Pracuje w komisjach Rady Miasta Lublin: Rodziny, Sportu oraz Samorządności i Porządku Publicznego.


Ukończył studia teologiczne na Katolickim Uniwersytecie Lubelskim oraz studia podyplomowe z zamówień publicznych w EWSPiA w Warszawie.


Aktywnie uczestniczył przy przygotowywaniu i wprowadzaniu w Lublinie Karty Dużej Rodziny. Z sukcesem zabiegałem o przyznanie zniżek dla dużych rodzin w opłatach za przedszkola.


Prowadzi i propaguje trzeźwy styl życia. Od 25 lat jest członkiem Krucjaty Wyzwolenia Człowieka.


Do partii Prawo i Sprawiedliwość należy od 2008 roku. W 2012 został wybrany na członka Zarządu Okręgowego PiS w województwie lubelskim.

Od 16-go stycznia wszystkie głosy zliczane są do nowej edycji konkursu Samorządowiec Roku 2018. Głosowanie na Samorządowca 2017 Roku do 15-go stycznia.


POPARCIE DLA RADNEGO PO WYBORACH (MIESIĄC PO MIESIĄCU)

KOMENTARZE (27)

Wyróżniony

Ma silne parcie na kamerę ale oglądanie go i słuchanie to istny koszmar.

Telewidz., 2017-12-04 16:07:27
  • Angel, 2017-12-27 21:23:11

    Dobry,kompetentny człowiek.Pomaga ludziom z serca,interesuje się osobami potrzebującymi ,stara się w każdym widzieć dobrego człowieka.Widzę komentarze zazdrosnych ujadaczy.To,że każdy ma prawo do własnego zdania,nawet jeśli chodzi o prezydenta...to dobrze.Życzę wszystkiego dobrego i powodzenia.Ma Pan mój głos i członków mojej rodziny zapewniony.Nie trzeba się przejmować komentarzami tylko robić swoje.
  • T.E., 2017-12-25 23:12:59

    Panie Pitucha czas zrezygnować z prowadzenia Klubu PiS i oddać stanowisko Popielowi. Jest kilka razy mądrzejszy i inteligentniejszy ! On poprowadzi do zwycięstwa nad Żukiem !