PREZYDENCI
  • Prezentujemy:
  • 15 prezydentów
  • 249 opini internautów

1 79,59 % poparcia

Marcin Jakubowski

Mińsk Mazowiecki

2 68,42 % poparcia

Elżbieta Radwan

Wołomin

3 66,17 % poparcia

Hanna Gronkiewicz - Waltz

Warszawa

4 64,26 % poparcia

Wojciech Jasiński

Żyrardów

5 64,84 % poparcia

Radosław Witkowski

Radom

6 58,33 % poparcia

Zdzisław Lis

Piaseczno

7 47,13 % poparcia

Roman Smogorzewski

Legionowo

8 46,61 % poparcia

Andrzej Nowakowski

Płock

9 44,16 % poparcia

Sławomir Kowalewski

Mława

10 44,17 % poparcia

Krzysztof Kosiński

Ciechanów

11 42,23 % poparcia

Zbigniew Szczepaniak

Otwock

12 37,93 % poparcia

Piotr Osiecki

Sochaczew

13 32,74 % poparcia

Janusz Kotowski

Ostrołęka

14 22,66 % poparcia

Wojciech Kudelski

Siedlce

15 20,88 % poparcia

Jan Starzyński

Pruszków

STAROSTOWIE
  • Prezentujemy:
  • 5 starostów
  • 15 opini internautów

1 68,06 % poparcia

Maksym Gołoś

Powiat pruszkowski

2 61,11 % poparcia

Wojciech Szustakiewicz

Powiat żyrardowski

3 40,00 % poparcia

Kazimierz Rakowski

Powiat wołomiński

4 33,33 % poparcia

Mirosław Ślifirczyk

Powiat radomski

5 15,79 % poparcia

Wojciech Ołdakowski

Powiat piaseczyński

RADNI
  • Prezentujemy:
  • 862 radnych
  • 1766 opinii internautów

Sejmik Województwa Mazowieckiego

  • 50 radnych
  • 11 komentarzy
1 11,94% poparcia

JANINA ORZEŁOWSKA

2 10,65% poparcia

RAFAŁ RAJKOWSKI

3 7,42% poparcia

KRZYSZTOF WINIARSKI

4 5,48% poparcia

STEFAN KOTLEWSKI

5 3,55% poparcia

RADOSŁAW FOGIEL

6 3,23% poparcia

ANNA BORNOWSKA

7 3,23% poparcia

ELŻBIETA LANC

8 2,90% poparcia

AGNIESZKA GÓRSKA

9 2,90% poparcia

JERZY WIELGUS

10 2,90% poparcia

TOMASZ KUCHARSKI

11 2,90% poparcia

WIESŁAW RABOSZUK

12 2,58% poparcia

URSZULA KIERZKOWSKA

13 2,26% poparcia

EWA SZYMAŃSKA

14 2,26% poparcia

KATARZYNA PIEKARSKA

15 2,26% poparcia

WIOLETTA PAPROCKA-ŚLUSARSKA

16 2,26% poparcia

WOJCIECH BARTELSKI

17 1,94% poparcia

DOROTA STALIŃSKA

18 1,94% poparcia

MIROSŁAW AUGUSTYNIAK

19 1,94% poparcia

MIROSŁAW ORLIŃSKI

20 1,61% poparcia

KRZYSZTOF STRZAŁKOWSKI

21 1,61% poparcia

LESZEK PRZYBYTNIAK

22 1,61% poparcia

LUDWIK RAKOWSKI

23 1,61% poparcia

PIOTR STRZEMBOSZ

24 1,61% poparcia

WIESŁAWA KRAWCZYK

25 1,29% poparcia

DARIUSZ DZIEKANOWSKI

26 1,29% poparcia

JOLANTA KOCZOROWSKA

27 1,29% poparcia

KRZYSZTOF KAWĘCKI

28 1,29% poparcia

MARIAN KRUPIŃSKI

29 1,29% poparcia

MARIAN PIŁKA

30 1,29% poparcia

MARTYNA WOJCIECHOWSKA

31 1,29% poparcia

MARZENA MAŁEK

32 1,29% poparcia

MAURYCY KOMOROWSKI

33 0,97% poparcia

BOŻENA ŻELAZOWSKA

34 0,97% poparcia

JAN REJCZAK

35 0,65% poparcia

CECYLIA DOMŻAŁA

36 0,65% poparcia

GRZEGORZ GAŃKO

37 0,65% poparcia

KAROL TCHÓRZEWSKI

38 0,65% poparcia

PAWEŁ KOLCZYŃSKI

39 0,65% poparcia

TOMASZ ZDZIKOT

40 0,32% poparcia

ANNA SIKORA

41 0,32% poparcia

ERWINA RYŚ-FERENS

42 0,32% poparcia

JAKUB OPARA

43 0,32% poparcia

JOLANTA GRUSZKA

44 0,32% poparcia

PIOTR WOJCIECHOWSKI

45 0,32% poparcia

ZBIGNIEW GOŁĄBEK

46 0% poparcia

BOŻENA PACHOLCZAK

47 0% poparcia

KRZYSZTOF ŻOCHOWSKI

48 0% poparcia

PAWEŁ OBERMEYER

49 0% poparcia

WITOLD CHRZANOWSKI

50 0% poparcia

WITOLD KOŁODZIEJSKI

Ciechanów

  • 20 radnych
  • 90 komentarzy
1 19,98% poparcia

ROBERT ADAMIAK

2 14,94% poparcia

EDYTA RZEPLIŃSKA-FILIPOWICZ

3 9,28% poparcia

TOMASZ PODSIADLIK

4 5,31% poparcia

AGNIESZKA KUŹMA

5 4,69% poparcia

BOGUMIŁA RYBACKA

6 4,69% poparcia

MARIUSZ STAWICKI

7 4,69% poparcia

MICHAŁ JEZIÓŁKOWSKI

8 4,16% poparcia

MAREK RUTKOWSKI

9 3,63% poparcia

JERZY RACKI

10 3,63% poparcia

STANISŁAW TALAREK

11 3,54% poparcia

KRZYSZTOF LESZCZYŃSKI

12 3,54% poparcia

ZDZISŁAW DĄBROWSKI

13 3,36% poparcia

ROBERT KUCIŃSKI

14 3,36% poparcia

WIESŁAW BRZOZOWSKI

15 2,83% poparcia

LESZEK GOŹDZIEWSKI

16 2,56% poparcia

ELŻBIETA LATKO

17 2,48% poparcia

MARCIN ŻEBROWSKI

18 1,50% poparcia

BARBARA KORNATOWSKA

19 1,06% poparcia

JACEK DURIASZ

20 0,80% poparcia

ZENON STAŃCZAK

Legionowo

  • 23 radnych
  • 87 komentarzy
1 16,57% poparcia

LESZEK SMUNIEWSKI

2 10,58% poparcia

ANDRZEJ KALINOWSKI

3 9,05% poparcia

PRZEMYSŁAW CICHOCKI

4 8,94% poparcia

JÓZEF DZIEDZIC

5 8,65% poparcia

ADAM AKSAMIT

6 7,01% poparcia

KAZIMIERZ ZIELIŃSKI

7 5,32% poparcia

DARIUSZ BŁASZKOWSKI

8 3,68% poparcia

MARTA BOGUCKA-FRAŃCZAK

9 3,05% poparcia

ANNA ŁANIEWSKA

10 2,71% poparcia

ARTUR ŻUCHOWSKI

11 2,66% poparcia

MIROSŁAW PACHULSKI

12 2,60% poparcia

BEATA WOŹNIAK

13 2,55% poparcia

JACEK ZAWADA

14 2,49% poparcia

JANUSZ KLEJMENT

15 2,38% poparcia

PAWEŁ GŁAŻEWSKI

16 2,38% poparcia

PAWEŁ LEWANDOWSKI

17 2,32% poparcia

MAŁGORZATA LUZAK

18 1,98% poparcia

AGNIESZKA BORKOWSKA

19 1,70% poparcia

KAZIMIERZ PIĘTKA

20 1,36% poparcia

DANUTA ULKIE

21 1,36% poparcia

MARCIN SMOGORZEWSKI

22 0,40% poparcia

AGATA ZAKLIKA

23 0,28% poparcia

KAZIMIERZ SZULC

Ostrołęka

  • 23 radnych
  • 50 komentarzy
1 32,56% poparcia

MICHAŁ SKOWROŃSKI

2 17,06% poparcia

JAN RZEWNICKI

3 13,12% poparcia

DARIUSZ BRALSKI

4 12,85% poparcia

GRZEGORZ MILEWSKI

5 11,04% poparcia

JERZY GRABOWSKI

6 2,78% poparcia

EDWARD GÓRECKI

7 1,39% poparcia

HENRYK GUT

8 1,28% poparcia

ŁUKASZ KULIK

9 1,14% poparcia

MACIEJ KLECZKOWSKI

10 0,87% poparcia

EWA ŻEBROWSKA-ROSAK

11 0,87% poparcia

WIESŁAW SZCZUBEŁEK

12 0,85% poparcia

ANDRZEJ RYKOWSKI

13 0,81% poparcia

TADEUSZ GIERS

14 0,74% poparcia

RYSZARD ŻUKOWSKI

15 0,72% poparcia

ADAM KURPIEWSKI

16 0,72% poparcia

MAGDALENA JAWOROWSKA

17 0,25% poparcia

IRENA NOSEK

18 0,22% poparcia

NORBERT DAWIDCZYK

19 0,20% poparcia

WALDEMAR POPIELARZ

20 0,16% poparcia

WOJCIECH ZARZYCKI

21 0,13% poparcia

GRAŻYNA SOSNOWSKA

22 0,13% poparcia

PIOTR WIERZBA

23 0,11% poparcia

DARIUSZ MACIAK

Płock

  • 25 radnych
  • 160 komentarzy
1 19,55% poparcia

ANDRZEJ ALEKSANDROWICZ

2 16,29% poparcia

MICHAŁ SOSNOWSKI

3 6,66% poparcia

MARCIN FLAKIEWICZ

4 6,55% poparcia

IWONA KRAJEWSKA

5 5,68% poparcia

TOMASZ KOMINEK

6 4,96% poparcia

MICHAŁ TWARDY

7 4,92% poparcia

WIOLETTA KULPA

8 4,23% poparcia

ADAM MODLIBORSKI

9 3,64% poparcia

BARBARA SMARDZEWSKA CZMIEL

11 2,32% poparcia

TOMASZ KORGA

12 2,18% poparcia

MAŁGORZATA STRUZIK

13 2,15% poparcia

TOMASZ MALISZEWSKI

14 1,98% poparcia

MAREK KRYSZTOFIAK

15 1,94% poparcia

JOANNA EWA OLEJNIK

16 1,87% poparcia

LECH JAN LATARSKI

17 1,84% poparcia

LESZEK BRZESKI

18 1,77% poparcia

GRZEGORZ LEWICKI

19 1,73% poparcia

IWONA JÓŹWICKA

20 1,70% poparcia

PIOTR MICHAŁ SZPAKOWICZ

21 1,35% poparcia

JACEK JASION

23 1,07% poparcia

ARTUR ROBERT JAROSZEWSKI

24 0,66% poparcia

ARTUR BOLESŁAW KRAS

25 0,59% poparcia

WOJCIECH HETKOWSKI

Powiat piaseczyński

  • 28 radnych
  • 0 komentarzy
1 13,33% poparcia

KATARZYNA PAPROCKA

2 6,67% poparcia

KSAWERY GUT

3 6,67% poparcia

MARIA BERNACKA-RHEIMS

4 6,67% poparcia

SERGIUSZ MUSZYŃSKI

5 4,44% poparcia

BOŻENA POTERAŁA

6 4,44% poparcia

BOŻENA ZARZECZNA

7 4,44% poparcia

EWA LUBIANIEC

8 4,44% poparcia

HONORATA KALICIŃSKA

9 4,44% poparcia

JERZY BICHTA

10 4,44% poparcia

JÓZEF ZALEWSKI

11 2,22% poparcia

ARKADIUSZ STRZYŻEWSKI

12 2,22% poparcia

JACEK SZCZYTOWSKI

13 2,22% poparcia

JOANNA PAJĄKIEWICZ

15 2,22% poparcia

KAZIMIERZ PORĘBSKI

16 2,22% poparcia

MARCIN ALBINOWSKI

17 2,22% poparcia

MARCIN ŻEGLIŃSKI

18 2,22% poparcia

MARIA MIODUSZEWSKA

19 2,22% poparcia

MICHAŁ GRZESŁO

20 2,22% poparcia

PAWEŁ SZCZYCIŃSKI

21 2,22% poparcia

ROBERT KORNBERG

22 2,22% poparcia

ROBERT LICHOCKI

23 2,22% poparcia

SEBASTIAN JANUSZKO

24 2,22% poparcia

TADEUSZ ROSS

25 2,22% poparcia

TADEUSZ SZTOP

26 2,22% poparcia

WALDEMAR KOSAKOWSKI

27 2,22% poparcia

WŁODZIMIERZ RASIŃSKI

28 2,22% poparcia

ZYGMUNT LASKOWSKI

Powiat pruszkowski

  • 24 radnych
  • 0 komentarzy
1 10,42% poparcia

ARTUR ŚWIERCZ

2 8,33% poparcia

EMILIA WRÓBLEWSKA

3 8,33% poparcia

MAGDALENA BEYER

4 6,25% poparcia

AURELIA ZALEWSKA

5 6,25% poparcia

DARIUSZ NOWAK

6 6,25% poparcia

KATARZYNA KLIMASZEWSKA

7 6,25% poparcia

MARIA CYBULSKA

8 6,25% poparcia

MAGDALENA KARPINIAK

9 6,25% poparcia

MIROSŁAW CHMIELEWSKI

10 4,17% poparcia

EWA BORODZICZ

11 4,17% poparcia

GRZEGORZ JASTRZĘBSKI

12 4,17% poparcia

MIROSŁAWA ŚLIWIŃSKA

13 4,17% poparcia

STANISŁAW DYMURA

14 2,08% poparcia

AGNIESZKA KUŹMIŃSKA

15 2,08% poparcia

ELŻBIETA SMOLIŃSKA

16 2,08% poparcia

JANUSZ RAJKOWSKI

17 2,08% poparcia

KAROLINA GAWKOWSKA

18 2,08% poparcia

MARIUSZ BARANOWSKI

19 2,08% poparcia

TOMASZ OSIŃSKI

20 2,08% poparcia

ZBIGNIEW MAKOWSKI

21 2,08% poparcia

ZDZISŁAW BRZEZIŃSKI

22 2,08% poparcia

ZDZISŁAWA ZIELIŃSKA

23 0% poparcia

URSZULA WOJCIECHOWSKA

24 0% poparcia

KRZYSZTOF RYMUZA

Powiat radomski

  • 26 radnych
  • 4 komentarze
1 23,53% poparcia

WALDEMAR TRELKA

2 9,80% poparcia

WŁODZIMIERZ ĆWIL

3 5,88% poparcia

EWA PASTERNAK

5 3,92% poparcia

ADAM SICZEK

6 3,92% poparcia

EWA BRZEZIŃSKA

7 3,92% poparcia

EWA TKACZYK

8 3,92% poparcia

ŁUKASZ GRZEGORZ FIGURA

9 3,92% poparcia

ROMAN FRĄK

10 3,92% poparcia

TERESA MAJKUSIAK

11 1,96% poparcia

ANTONI DZIK

12 1,96% poparcia

HENRYK SŁOMKA

13 1,96% poparcia

JAN SIEK

14 1,96% poparcia

KRZYSZTOF KOZERA

15 1,96% poparcia

LESZEK MARGAS

16 1,96% poparcia

MAREK JAROSZ

17 1,96% poparcia

MARIAN WIKŁO

18 1,96% poparcia

MARZENA IZABELA MURAWSKA

19 1,96% poparcia

MARZENA MARIA WIOSNA MICHAŁEK

20 1,96% poparcia

MIROSŁAW SIENKIEWICZ

21 1,96% poparcia

ROBERT DOBOSZ

22 1,96% poparcia

TADEUSZ NOWICKI

23 1,96% poparcia

TEODOZJA JANINA BIEŃ

24 1,96% poparcia

TERESA JADWIGA BARTOSIEWICZ

25 1,96% poparcia

WINCENTY FLORIAN LIPKA

26 1,96% poparcia

ZBIGNIEW DZIUBASIK

Powiat wołomiński

  • 28 radnych
  • 1 komentarzy
1 14,06% poparcia

ARKADIUSZ WERELICH

2 7,81% poparcia

MAGDALENA SUCHENEK

3 6,25% poparcia

ADAM JACZEWSKI

4 6,25% poparcia

MARIUSZ DEMBIŃSKI

5 6,25% poparcia

RYSZARD MADZIAR

6 4,69% poparcia

HALINA BONECKA

7 4,69% poparcia

IRENEUSZ MAŚLANY

8 4,69% poparcia

JANUSZ CZARNOGÓRSKI

9 4,69% poparcia

MARTA RAJCHERT

10 4,69% poparcia

ROBERT SZYDLIK

11 3,13% poparcia

ADAM ŁOSSAN

12 3,13% poparcia

ANDRZEJ ZBYSZYŃSKI

13 3,13% poparcia

JANUSZ WERCZYŃSKI

14 3,13% poparcia

KAROL MAŁOLEPSZY

15 3,13% poparcia

PAWEŁ SOLIS

16 1,56% poparcia

ANDRZEJ OLSZEWSKI

17 1,56% poparcia

IGOR SULICH

18 1,56% poparcia

IZABELLA DZIEWIĄTKOWSKA

19 1,56% poparcia

JERZY MIKULSKI

20 1,56% poparcia

KATARZYNA LUBIAK

21 1,56% poparcia

MAŁGORZATA ZYŚK

22 1,56% poparcia

MAREK PIETRZAK

23 1,56% poparcia

PAWEŁ DĄBROWSKI

24 1,56% poparcia

SŁAWOMIR PISARCZYK

25 1,56% poparcia

SYLWIA MATUSIAK

26 1,56% poparcia

TOMASZ KALATA

27 1,56% poparcia

TOMASZ SZTURO

28 1,56% poparcia

WIESŁAW MĘDRZYCKI

Powiat żyrardowski

  • 18 radnych
  • 0 komentarzy
1 52,63% poparcia

KRZYSZTOF DZIWISZ

2 15,79% poparcia

DANUTA SKIBIŃSKA

3 10,53% poparcia

KLAUDIUSZ STUSIŃSKI

4 5,26% poparcia

GENOWEFA MILCZAREK

5 5,26% poparcia

KAZIMIERZ SADOWSKI

6 5,26% poparcia

PIOTR MARKOWSKI

7 5,26% poparcia

STANISŁAW NALEJ

8 0% poparcia

DANIEL SUCHECKI

9 0% poparcia

FRANCISZEK JANKOWSKI

10 0% poparcia

GRZEGORZ OBŁĘKOWSKI

12 0% poparcia

KRYSTYNA PENCZONEK

13 0% poparcia

KRZYSZTOF WAŚKOWSKI

14 0% poparcia

LESZEK KAMIŃSKI

15 0% poparcia

MARIAN CZYŻEWSKI

16 0% poparcia

RYSZARD ADAMIAK

17 0% poparcia

SŁAWOMIR MYSZKOWSKI

18 0% poparcia

STANISŁAW KANISZEWSKI

Pruszków

  • 23 radnych
  • 92 komentarzy
1 14,62% poparcia

MACIEJ ROSZKOWSKI

2 14,45% poparcia

EWA BIAŁOSZEWSKA-SZMALEC

3 9,98% poparcia

BEATA CZYŻEWSKA

4 8,41% poparcia

PRZEMYSŁAW SIECIŃSKI

5 7,79% poparcia

MARLENA DRATWA-WACŁAWEK

6 6,57% poparcia

KAROL CHLEBIŃSKI

7 5,60% poparcia

PAWEŁ ZAGRAJEK

8 5,52% poparcia

PAWEŁ WIŚNIEWSKI

9 4,73% poparcia

BEATA TURCZYN

10 4,55% poparcia

ADAM MAJEWSKI

11 3,33% poparcia

ANNA MARKOWSKA

12 3,06% poparcia

KRZYSZTOF BISKUPSKI

13 2,71% poparcia

JACEK RYBCZYŃSKI

14 1,49% poparcia

KAZIMIERZ MAZUR

15 1,49% poparcia

WOJCIECH GAWKOWSKI

16 1,23% poparcia

ANNA HEJNOWICZ

17 1,23% poparcia

JÓZEF MOCZUŁO

18 1,05% poparcia

EUGENIUSZ KULPA

19 0,96% poparcia

RYSZARD ZACHARSKI

20 0,44% poparcia

OLGIERD LEWAN

21 0,35% poparcia

MIECZYSŁAW MALISZEWSKI

22 0,35% poparcia

ZBIGNIEW HABIERA

23 0,09% poparcia

TOMASZ KRAWCZYŃSKI

Radom

  • 28 radnych
  • 113 komentarzy
1 22,47% poparcia

MAGDALENA LASOTA

2 18,87% poparcia

MARTA MICHALSKA-WILK

3 9,33% poparcia

MARCIN KACA

4 6,10% poparcia

WIOLETTA KOTKOWSKA

6 3,35% poparcia

RYSZARD FAŁEK

7 3,17% poparcia

LESZEK POŻYCZKA

8 3,08% poparcia

WIESŁAW WĘDZONKA

9 2,41% poparcia

DARIUSZ CHŁOPICKI

10 2,20% poparcia

DAWID RUSZCZYK

11 2,20% poparcia

MAREK SZARY

12 2,13% poparcia

ANDRZEJ ŁUCZYCKI

13 2,07% poparcia

ADAM BOCHEŃSKI

14 2,04% poparcia

DARIUSZ WÓJCIK

15 1,68% poparcia

ZBIGNIEW NESKA

16 1,59% poparcia

JAN PSZCZOŁA

17 1,59% poparcia

KAZIMIERZ STASZEWSKI

18 1,49% poparcia

ROMAN KORCZYŃSKI

19 1,34% poparcia

MAŁGORZATA ZAJĄC

20 1,22% poparcia

MIROSŁAW REJCZAK

21 1,16% poparcia

KAZIMIERZ WOŹNIAK

22 1,13% poparcia

KATARZYNA WRÓBEL

23 1,10% poparcia

PRZEMYSŁAW SOŃTA

24 0,88% poparcia

ANDRZEJ SOBIERAJ

25 0,79% poparcia

ROBERT FISZER

26 0,52% poparcia

JERZY PACHOLEC

27 0,43% poparcia

JAKUB KOWALSKI

28 0,43% poparcia

TERESA SKOCZEK

Siedlce

  • 23 radnych
  • 21 komentarzy
1 11,28% poparcia

ANDRZEJ SITNIK

2 7,52% poparcia

ARKADIUSZ MAZURKIEWICZ

3 7,30% poparcia

ELWIRA BANACH

4 6,64% poparcia

MARIUSZ DOBIJAŃSKI

5 6,64% poparcia

TOMASZ ARASZKIEWICZ

6 5,97% poparcia

MARIUSZ ORZEŁOWSKI

7 5,75% poparcia

PIOTR KARAŚ

8 5,53% poparcia

ROBERT CHOJECKI

9 5,53% poparcia

STEFAN MATWIEJCZYK

10 5,09% poparcia

GRZEGORZ CHWEDORUK

11 4,87% poparcia

BOGDAN KOZIOŁ

12 4,42% poparcia

ADAM TOMCZUK

13 4,42% poparcia

TERESA SIKORSKA

14 3,54% poparcia

HENRYK NIEDZIÓŁKA

15 3,32% poparcia

MACIEJ NOWAK

16 2,88% poparcia

JADWIGA SKUP

17 2,88% poparcia

MAGDALENA DANIEL

18 2,21% poparcia

STANISŁAWA WARDAK

19 1,11% poparcia

AGNIESZKA CZARNOCKA

20 1,11% poparcia

ANDRZEJ KOC

21 0,88% poparcia

JERZY MYSZKOWSKI

22 0,66% poparcia

STEFAN SOMLA

23 0,44% poparcia

KRZYSZTOF MAJCHRZAK

Sochaczew

  • 21 radnych
  • 21 komentarzy
1 14,31% poparcia

MARCIN PODSĘDEK

2 8,47% poparcia

MARCIN CICHOCKI

3 8,33% poparcia

SELENA MAJCHER

4 8,06% poparcia

JAN BUCZEK

5 7,50% poparcia

AGNIESZKA KARPIŃSKA

6 7,36% poparcia

ARKADIUSZ KARAŚ

7 7,08% poparcia

KAMILA GOŁASZEWSKA-KOTLARZ

8 6,39% poparcia

ADAM KLOCH

9 5,69% poparcia

HALINA KUZIŃSKA

10 5,56% poparcia

RENATA SOKOŁOWSKA

11 5,14% poparcia

MAGDALENA ZBOROWSKA

12 4,31% poparcia

SYLWESTER KACZMAREK

13 2,36% poparcia

EDWARD STASIAK

14 1,94% poparcia

SŁAWOMIR DORYWALSKI

15 1,94% poparcia

TERESA KOZBUCH

16 1,53% poparcia

MAREK KOSIERADZKI

17 1,39% poparcia

ZOFIA DENISIEWICZ

18 1,11% poparcia

JERZY MICHALAK

19 0,69% poparcia

MAREK KSIĘŻAK

20 0,42% poparcia

KRYSTYNA DYBIEC

21 0,42% poparcia

STANISŁAW SOBCZAK

Warszawa

  • 59 radnych
  • 119 komentarzy
1 4,52% poparcia

LECH JAWORSKI

2 3,94% poparcia

ALEKSANDRA GAJEWSKA

4 3,04% poparcia

MICHAŁ CZAYKOWSKI

5 2,91% poparcia

EWA JANCZAR

6 2,73% poparcia

JAROSŁAW SZOSTAKOWSKI

7 2,64% poparcia

MAŁGORZATA ZAKRZEWSKA

8 2,56% poparcia

MARIUSZ FRANKOWSKI

9 2,50% poparcia

DOROTA ZBIŃKOWSKA

10 2,49% poparcia

ANNA PABISIAK

11 2,46% poparcia

AGNIESZKA JAKOWICKA

12 2,42% poparcia

ANNA NEHREBECKA-BYCZEWSKA

13 2,38% poparcia

DOROTA LUTOMIRSKA

14 2,35% poparcia

MAŁGORZATA ŻUBER-ZIELICZ

15 2,35% poparcia

MARTA JEZIERSKA

16 2,35% poparcia

PIOTR MAZUREK

17 2,34% poparcia

IZABELA CHMIELEWSKA

18 2,33% poparcia

KRYSTYNA PROŃKO

19 2,31% poparcia

EDMUND ŚWIDERSKI

20 2,26% poparcia

MACIEJ WYSZYŃSKI

21 2,25% poparcia

MICHAŁ BITNER

22 2,24% poparcia

MARCIN HOFFMAN

23 2,18% poparcia

JOLANTA KASZTELAN

24 2,18% poparcia

MONIKA SUSKA

25 2,17% poparcia

ALEKSANDRA SHEYBAL-ROSTEK

26 2,17% poparcia

EWA MASNY-ASKANAS

27 2,17% poparcia

MARIA ŁUKASZEWICZ

28 2,16% poparcia

EWA ŁUCZYŃSKA

29 2,13% poparcia

EWA MALINOWSKA-GRUPIŃSKA

30 2,13% poparcia

GABRIELA SZUSTEK

31 2,13% poparcia

PAWEŁ LECH

32 2,13% poparcia

PIOTR KALBARCZYK

33 2,11% poparcia

TOMASZ TRETTER

34 2,10% poparcia

IWONA WUJASTYK

35 1,83% poparcia

PIOTR SZYSZKO

36 1,75% poparcia

TOMASZ KOZIŃSKI

37 1,24% poparcia

AGNIESZKA SOIN

38 1,17% poparcia

ANNA ROŻEK

39 1,17% poparcia

PAWEŁ TERLECKI

40 1,03% poparcia

PAULINA PIECHNA-WIĘCKIEWICZ

41 1,03% poparcia

WALDEMAR MARSZAŁEK

42 0,98% poparcia

FILIP FRĄCKOWIAK

43 0,73% poparcia

MICHAŁ KONDRAT

44 0,64% poparcia

CEZARY JURKIEWICZ

45 0,61% poparcia

JACEK CIEŚLIKOWSKI

46 0,57% poparcia

OSKAR HEJKA

47 0,56% poparcia

DARIUSZ FIGURA

48 0,56% poparcia

KRZYSZTOF BOSAK

49 0,34% poparcia

RAFAŁ DOROSIŃSKI

50 0,31% poparcia

ALICJA ŻEBROWSKA

51 0,27% poparcia

PIOTR ŻBIKOWSKI

52 0,25% poparcia

PIOTR ANDRZEJ GUZIAŁ

53 0,11% poparcia

EWA SMALCERZ

54 0,10% poparcia

DOROTA KOPKA

55 0,10% poparcia

EWA SAMONEK

56 0,07% poparcia

ANDRZEJ KROPIWNICKI

57 0,07% poparcia

DANIEL MIODUSZEWSKI

58 0,06% poparcia

KATARZYNA KOSTYRA

59 0,05% poparcia

MACIEJ STASIAK

Warszawa-dzielnica Bemowo

  • 25 radnych
  • 54 komentarzy
1 17,44% poparcia

ADAM ZAWISTOWSKI

2 14,90% poparcia

WIESŁAWA SCHUBERT-FIGARSKA

3 8,23% poparcia

EWA PRZYCHODZIEŃ-SCHMIDT

4 6,89% poparcia

ROBERT PODPŁOŃSKI

5 5,31% poparcia

MARCIN WIERZCHOWSKI

6 4,12% poparcia

ZBIGNIEW CHMIEL

7 4,04% poparcia

PATRYCJA CZERSKA

8 3,59% poparcia

PAWEŁ RAFALSKI

9 3,52% poparcia

MONIKA IZABELLA PIETRZAK

10 3,22% poparcia

MAREK CACKOWSKI

11 2,99% poparcia

ŁUKASZ KRZYSZTOF LORENTOWICZ

12 2,84% poparcia

JOANNA WOŚKO-MATRYBA

13 2,84% poparcia

KACPER SIWIK

14 2,54% poparcia

ADAM NIEDZIAŁEK

15 2,54% poparcia

BARBARA SZCZOŁEK

16 2,32% poparcia

WOJCIECH KLAŻYŃSKI

17 2,10% poparcia

HANNA GŁOWACKA

18 2,02% poparcia

JAROSŁAW OBORSKI

19 2,02% poparcia

MARTA SYLWESTRZAK

20 1,87% poparcia

TERESA ŚWIDERSKA

21 1,57% poparcia

GALA PAWEŁ

22 1,27% poparcia

KRYSIAN BARCIŃSKI

23 0,97% poparcia

MACIEJ RYSZKOWSKI

24 0,52% poparcia

ALEKSANDRA ZIĘBA

25 0,30% poparcia

JAROSŁAW DĄBROWSKI

Warszawa-dzielnica Białołęka

  • 23 radnych
  • 61 komentarzy
1 12,35% poparcia

PIOTR CIESZKOWSKI

2 12,20% poparcia

MARIOLA OLSZEWSKA

3 7,47% poparcia

EWA GAJEWSKA

4 7,33% poparcia

MARCIN KOROWAJ

5 7,28% poparcia

JOANNA RABICZKO

6 7,00% poparcia

WOJCIECH TUMASZ

7 6,01% poparcia

LUCYNA WNUSZYŃSKA

8 5,30% poparcia

ANNA MAJCHRZAK

9 4,64% poparcia

PIOTR BASIŃSKI

10 4,12% poparcia

WIKTOR KLIMIUK

11 3,26% poparcia

MAGDALENA ROGUSKA

12 3,22% poparcia

ZOFIA SUSKA

13 2,51% poparcia

PIOTR GOZDEK

14 2,46% poparcia

PIOTR ORACZ

15 2,37% poparcia

ANNA MYŚLIŃSKA

16 2,03% poparcia

FILIP PELC

17 1,89% poparcia

WALDEMAR ROSZAK

18 1,80% poparcia

ZBIGNIEW MADZIAR

19 1,47% poparcia

PAWEŁ TYBURC

20 1,42% poparcia

DARIUSZ OSTROWSKI

21 1,37% poparcia

AGNIESZKA BOROWSKA

22 1,37% poparcia

ELŻBIETA ŚWITALSKA

23 1,14% poparcia

ILONA ŁĄCKA

Warszawa-dzielnica Bielany

  • 25 radnych
  • 109 komentarzy
1 18,79% poparcia

JOANNA WIECZOREK

2 17,32% poparcia

SŁAWOMIR UMIŃSKI

3 7,06% poparcia

RYSZARD ZAKRZEWSKI

4 5,41% poparcia

ANNA CZARNECKA

5 5,37% poparcia

EMILIA ROMANIK

6 4,11% poparcia

ŁUKASZ ŚWIDERSKI

7 3,29% poparcia

MICHAŁ ŚWIDERSKI

8 3,03% poparcia

TOMASZ HERBICH

9 2,90% poparcia

WOJCIECH BORKOWSKI

10 2,81% poparcia

ANNA NESKA

11 2,64% poparcia

NATALIA KRUPA

12 2,47% poparcia

DANIEL PIENIEK

13 2,47% poparcia

JAKUB ROSZKOWSKI

14 2,47% poparcia

JOANNA RADZIEJEWSKA

15 2,38% poparcia

ILONA POPŁAWSKA

16 2,38% poparcia

STEFAN KULESZA

17 2,16% poparcia

MACIEJ CHMIELEWSKI

18 1,99% poparcia

IWONA WALENTYNOWICZ

19 1,99% poparcia

PIOTR ŚLASKI

20 1,95% poparcia

MAGDALENA LERCZAK

21 1,82% poparcia

MAŁGORZATA PORĘBA

22 1,43% poparcia

SZCZEPAN SZCZEPAŃSKI

23 1,39% poparcia

JAN ZANIEWSKI

24 1,26% poparcia

TERESA BANASIAK

25 1,13% poparcia

ROBERT WRÓBEL

Warszawa-dzielnica Mokotów

  • 28 radnych
  • 70 komentarzy
1 9,04% poparcia

MARCIN STĘPIEŃ

2 8,62% poparcia

MICHAŁ MYCKA

3 8,48% poparcia

DOROTA DŁUGOSZ-JANIAK

4 7,85% poparcia

JOANNA BALIŃSKA

5 7,40% poparcia

BARBARA KOZŁOWSKA

6 7,19% poparcia

MIŁOSZ GÓRECKI

7 7,05% poparcia

KRZYSZTOF SOSNOWSKI

8 6,45% poparcia

EWA SZANIEWSKA

9 5,86% poparcia

MARIA MACIEJEWSKA

10 5,79% poparcia

HANNA KOSOWSKA

11 5,72% poparcia

JACEK MALINOWSKI

12 4,01% poparcia

JACEK OZDOBA

13 2,79% poparcia

PATRYK GÓRSKI

14 2,34% poparcia

MAREK ROJSZYK

15 1,95% poparcia

MARCIN GUGULSKI

16 1,95% poparcia

RADOSŁAW SOSNOWSKI

17 1,88% poparcia

HANNA BRÓZDA

18 1,64% poparcia

WITOLD WASILEWSKI

19 1,50% poparcia

REMIGIUSZ GRODECKI

20 1,19% poparcia

ŁUKASZ TKACZ

21 0,49% poparcia

ANDRZEJ MILEWSKI

22 0,28% poparcia

JOANNA SZYMAŃSKA

23 0,17% poparcia

MAŁGORZATA DROP

24 0,17% poparcia

MARIA SZREDER

25 0,07% poparcia

TOMASZ SZCZEGIELNIAK

26 0,03% poparcia

GRAŻYNA ŻAK

27 0,03% poparcia

IZABELLA CZAPLIŃSKA

28 0,03% poparcia

MONIKA CZERNIEWSKA

Warszawa-dzielnica Ochota

  • 23 radnych
  • 23 komentarzy
1 11,29% poparcia

JAKUB BANASZEK

2 9,10% poparcia

ANDRZEJ JEGLIŃSKI

3 6,21% poparcia

JAN KASPRZYK

4 5,69% poparcia

ŁUKASZ GAWRYŚ

5 5,51% poparcia

ŁUKASZ KWAŚNIEWSKI

6 5,42% poparcia

SYLWIA MRÓZ

7 5,07% poparcia

MAREK KRUKOWSKI

8 4,99% poparcia

WIESŁAW FIGIEL

9 4,90% poparcia

TOMASZ CWYL

10 4,64% poparcia

WITOLD DZIĘCIOŁOWSKI

11 4,64% poparcia

LECH BARYCKI

12 4,29% poparcia

ANNA JAROSIŃSKA-POTYRA

13 4,11% poparcia

DOROTA STEGIENKA

15 3,50% poparcia

KATARZYNA WICHA

16 3,50% poparcia

PIOTR KRASNODĘMBSKI

17 3,24% poparcia

MALWINA GRZYBOWSKA

18 3,15% poparcia

EDWARD MARKOWSKI

19 2,19% poparcia

ANNA ZBYTNIEWSKA

20 1,92% poparcia

MAŁGORZATA ROJEK

21 1,49% poparcia

JACEK GOMÓŁKA

22 0,79% poparcia

CECYLIA ALEKSANDROWICZ

23 0,52% poparcia

GRAŻYNA CZARNOMORSKA-STOLECKA

Warszawa-dzielnica Praga Południe

  • 25 radnych
  • 33 komentarzy
1 9,62% poparcia

DARIUSZ LASOCKI

2 7,38% poparcia

DAMIAN PACZKOWSKI

3 6,49% poparcia

KATARZYNA OLSZEWSKA

4 6,38% poparcia

KRZYSZTOF WYSOCKI

5 5,48% poparcia

KAROL KOWALCZYK

6 5,26% poparcia

PAWEŁ ZALEWSKI

7 4,92% poparcia

MAREK BORKOWSKI

8 4,70% poparcia

KAROLINA SITNICKA

9 4,70% poparcia

MAŁGORZATA IZDEBSKA

10 4,59% poparcia

HUBERT ZALEWSKI

11 4,47% poparcia

SŁAWOMIR KALINOWSKI

12 4,25% poparcia

ŁUKASZ LANC

13 4,14% poparcia

RYSZARD KALKHOFF

14 4,03% poparcia

BOGDAN JEZIORSKI

15 4,03% poparcia

MAŁGORZATA RYNKIEWICZ

16 3,69% poparcia

BOŻENA MANARCZYK

17 3,69% poparcia

IRENA BARTOSIŃSKA

18 3,69% poparcia

MIROSŁAWA TERLECKA

19 2,91% poparcia

MARCIN KLUŚ

20 2,01% poparcia

DOROTA KRALL

21 1,90% poparcia

ROMUALDA WĄSIK

22 0,56% poparcia

WIESŁAW LEWANDOWSKI

23 0,45% poparcia

MICHAŁ SULIBORSKI

24 0,34% poparcia

JÓZEF KARCZMAREK

25 0,34% poparcia

MARIOLA GAC

Warszawa-dzielnica Praga Północ

  • 23 radnych
  • 72 komentarzy
1 13,20% poparcia

TERESA MIODUSZEWSKA

2 10,29% poparcia

MAŁGORZATA MARKOWSKA

3 7,01% poparcia

MAREK BIELECKI

4 6,71% poparcia

PIOTR PIETRUSZYŃSKI

5 5,82% poparcia

ADRIANA JARA

6 5,00% poparcia

JACEK WACHOWICZ

7 4,55% poparcia

GRAŻYNA SZYMAŃCZUK

8 4,25% poparcia

SEBASTIAN KĘDZIERSKI

9 4,18% poparcia

MAGDALENA GUGAŁA

10 3,73% poparcia

KATARZYNA JASIŃSKA

11 3,73% poparcia

MARCIN DĄBROWSKI

12 3,58% poparcia

HANNA JARZĘBSKA

13 3,58% poparcia

ROBERT KAZANECKI

14 3,21% poparcia

KATARZYNA URBAŃSKA

15 3,21% poparcia

PATRYCJA SONDIJ

16 3,06% poparcia

KAMIL CIEPIEŃKO

17 2,91% poparcia

RYSZARD KĘDZIERSKI

18 2,83% poparcia

ELŻBIETA KOWALSKA-KOBUS

19 2,68% poparcia

BARBARA KWAŚNIEWSKA

20 2,68% poparcia

MARIUSZ BOROWSKI

21 2,54% poparcia

WOJCIECH NASTULA

22 0,67% poparcia

IRENUSZ TONDERA

23 0,60% poparcia

EDYTA SOSNOWSKA

Warszawa-dzielnica Rembertów

  • 21 radnych
  • 9 komentarzy
1 63,47% poparcia

MAREK JARZĘCKI

2 4,71% poparcia

CZESŁAW OCHENDUSZKA

3 3,99% poparcia

HENRYK WRÓBEL

4 3,80% poparcia

ARTUR WOSZTYL

5 3,74% poparcia

JUSTYNA ŚLUSARCZYK

6 2,72% poparcia

MACIEJ IWANICKI

7 2,29% poparcia

STANISŁAW KOWALCZUK

8 2,23% poparcia

TOMASZ LIS

9 1,93% poparcia

MICHAŁ KACZYŃSKI

10 1,87% poparcia

JÓZEF MELAK

11 1,75% poparcia

ANDRZEJ ŁUGOWSKI

12 1,69% poparcia

PAWEŁ PRUSAKIEWICZ

13 1,27% poparcia

LESZEK PIÓRKOWSKI

14 0,85% poparcia

GRZEGORZ PORTASIEWICZ

15 0,85% poparcia

MICHAŁ ZYGA

16 0,66% poparcia

MICHAŁ CHŁOPIK

17 0,54% poparcia

STANISŁAW CHOIŃSKI

18 0,48% poparcia

MIROSŁAW GÓRCZYŃSKI

19 0,42% poparcia

BARBARA BURTNIAK

20 0,36% poparcia

AGNIESZKA KĄDEJA

21 0,36% poparcia

ZBIGNIEW MAGNUCKI

Warszawa-dzielnica Śródmieście

  • 25 radnych
  • 189 komentarzy
1 28,48% poparcia

EWA CZERWIŃSKA

2 18,01% poparcia

ELŻBIETA KASPRZAK

3 8,85% poparcia

DANIEL ŁAGA

4 5,39% poparcia

MARCIN KRAWCZAK

5 4,31% poparcia

KATARZYNA JOANNA WIŚNIEWSKA

6 4,13% poparcia

MICHAŁ SAS

7 4,00% poparcia

ANNA LUTEK

8 3,95% poparcia

JAN ŚPIEWAK

9 2,83% poparcia

ANDRZEJ KOZICKI

10 2,38% poparcia

WOJCIECH MACIEJ CHOJNOWSKI

11 2,29% poparcia

PATRYK PALCZEWSKI

12 2,25% poparcia

TOMASZ WOŹNIAK

14 1,80% poparcia

GRZEGORZ ROGÓLSKI

15 1,66% poparcia

PAWEŁ MARTOFEL

16 1,44% poparcia

KRZYSZTOF ROBERT GÓRSKI

17 1,17% poparcia

MARCIN ROLNIK

18 0,99% poparcia

ALEKSANDER FERENS

19 0,90% poparcia

HELENA ŁOPIŃSKA

20 0,81% poparcia

ANNA WIELOWIEYSKA

21 0,81% poparcia

ROBERT ANDRZEJEWSKI

22 0,58% poparcia

KRZYSZTOF SOBOLEWSKI

23 0,31% poparcia

BOŻENA KOLASIŃSKA

24 0,31% poparcia

DANUTA RUDKE

25 0,13% poparcia

MAŁGORZATA ŻEBROWSKA

Warszawa-dzielnica Targówek

  • 25 radnych
  • 103 komentarzy
1 14,81% poparcia

KATARZYNA GÓRSKA-MANCZENKO

2 14,54% poparcia

GRZEGORZ GOLEC

3 12,69% poparcia

KRZYSZTOF MISZEWSKI

4 11,99% poparcia

JACEK DUCZMAN

5 5,51% poparcia

JOANNA MROCZEK

6 5,07% poparcia

AGNIESZKA KACZMARSKA

7 4,58% poparcia

BOŻENA WINTER

8 3,26% poparcia

MAREK WASZCZAK

9 2,73% poparcia

JOLANTA MIŚKIEWICZ

10 2,60% poparcia

DOROTA KOZIELSKA

11 2,60% poparcia

MIŁOSZ STANISŁAWSKI

12 2,56% poparcia

MICHAŁ JAMIŃSKI

13 2,12% poparcia

MACIEJ JANKIEWICZ

14 2,07% poparcia

BARTOSZ SZAJKOWSKI

15 2,07% poparcia

WITOLD HARASIM

16 2,03% poparcia

ANDRZEJ BITTEL

17 1,85% poparcia

TOMASZ CICHOCKI

18 1,59% poparcia

MARCIN SKŁODOWSKI

19 1,15% poparcia

JACEK RYBAK

20 1,15% poparcia

JANUSZ MARCZYK

21 1,10% poparcia

JĘDRZEJ KUNOWSKI

22 0,75% poparcia

ANDRZEJ GAPYS

23 0,57% poparcia

ANDRZEJ DĄBROWSKI

24 0,40% poparcia

URSZULA SUZDALCEW

25 0,22% poparcia

ZBIGNIEW POCZESNY

Warszawa-dzielnica Ursus

  • 23 radnych
  • 22 komentarzy
1 13,76% poparcia

PAWEŁ DILIS

2 12,54% poparcia

ANNA LEWANDOWSKA

3 6,32% poparcia

ADAM CHMIELEWSKI

4 6,12% poparcia

ROBERT FALISZEWSKI

5 5,81% poparcia

RAFAŁ WŁODARCZYK

6 5,40% poparcia

DARIUSZ GRYLAK

7 5,30% poparcia

WALDEMAR HUMIĘCKI

8 4,49% poparcia

ŁUKASZ NEJMAN

9 4,49% poparcia

TOMASZ DĄBROWSKI

10 4,28% poparcia

ANETA WACHNICKA

11 4,28% poparcia

WANDA KOPCIŃSKA

12 4,08% poparcia

JOLANTA DĄBEK

13 3,47% poparcia

PIOTR ADAMUS

14 3,16% poparcia

MARIANNA JAGUŚCIK

15 2,75% poparcia

DARIUSZ PASTOR

16 2,75% poparcia

GRZEGORZ PUCHALSKI

17 2,75% poparcia

KAZIMIERZ MARKOWSKI

18 2,65% poparcia

STANISŁAW DRATKIEWICZ

19 2,55% poparcia

HENRYK LINOWSKI

20 1,73% poparcia

MARIA MISZKIEWICZ

21 0,61% poparcia

STANISŁAW JASIŃSKI

22 0,41% poparcia

URSZULA BODYCH

23 0,31% poparcia

RYSZARD ROGAL

Warszawa-dzielnica Ursynów

  • 25 radnych
  • 22 komentarzy
1 16,59% poparcia

TOMASZ KRASOWSKI

2 10,32% poparcia

PIOTR KARCZEWSKI

3 8,12% poparcia

PAWEŁ LENARCZYK

4 6,26% poparcia

MICHAŁ SZPĄDROWSKI

5 5,92% poparcia

BARBARA RYLSKA

6 5,80% poparcia

RYSZARD ZIĘCIAK

7 5,68% poparcia

DANIEL GŁOWACZ

8 5,10% poparcia

MAŁGORZATA SZYMAŃSKA

9 4,99% poparcia

KAMIL ORZEŁ

10 4,87% poparcia

TOMASZ SIERADZ

11 4,64% poparcia

GORETTA SZYMAŃSKA

12 4,18% poparcia

MICHAŁ MATEJKA

13 3,02% poparcia

TERESA JURCZYŃSKA-OWCZAREK

14 2,67% poparcia

ELŻBIETA IGRAS

15 2,09% poparcia

KATARZYNA POLAK

16 1,97% poparcia

LESZEK LENARCZYK

17 1,28% poparcia

ANNA POLARCZYK

18 1,28% poparcia

KRYSTIAN MALESA

19 1,28% poparcia

SYLWIA KRAJEWSKA

20 1,04% poparcia

PAWEŁ BOGDAN

21 0,70% poparcia

KATARZYNA NIEMYJSKA

22 0,70% poparcia

MARCIN SZADOWIAK

23 0,58% poparcia

EWA CYGAŃSKA

24 0,58% poparcia

KAROLINA MIODUSZEWSKA

25 0,35% poparcia

PIOTR WAJSZCZUK

Warszawa-dzielnica Wawer

  • 22 radnych
  • 5 komentarzy
1 11,22% poparcia

NORBERT SZCZEPAŃSKI

2 11,03% poparcia

IZABELLA WOLF-JEDYNAK

3 9,48% poparcia

ANDRZEJ KRASNOWOLSKI

4 8,90% poparcia

ADAM GODUSŁAWSKI

5 8,32% poparcia

ANDRZEJ WOJDA

6 8,12% poparcia

PRZEMYSŁAW ZABOKLICKI

7 7,16% poparcia

ŁUKASZ KUBIK

8 6,00% poparcia

JERZY DEBERT

9 5,61% poparcia

WIESŁAW DOMAŃSKI

10 4,84% poparcia

RAFAŁ CZERWONKA

11 3,09% poparcia

WŁODZIMIERZ ZALEWSKI

12 2,90% poparcia

JANUSZ GRODECKI

13 2,71% poparcia

HANNA CHODECKA

14 2,51% poparcia

JANUSZ BARCIŃSKI

15 1,74% poparcia

SŁAWOMIR KACPROWICZ

16 1,35% poparcia

JOANNA BUCZYŃSKA

17 1,16% poparcia

MAŁGORZATA SOŁTYSIAK

18 1,16% poparcia

MONIKA LASKOWSKA-LUDWICZAK

19 0,97% poparcia

MARCIN KURPIOS

20 0,58% poparcia

ANDRZEJ OLSZEWSKI

21 0,58% poparcia

BARBARA FAJKOWSKA

22 0,58% poparcia

MICHAŁ ŻEBROWSKI

Warszawa-dzielnica Wesoła

  • 21 radnych
  • 28 komentarzy
1 14,88% poparcia

MAŁGORZATA ZAREMBA

2 8,89% poparcia

KRYSTYNA SZYSZKO

3 8,35% poparcia

JOANNA JANUSZEWSKA-MIŚKÓW

4 7,99% poparcia

ELŻBIETA NOWOSIELSKA

5 7,99% poparcia

MARIAN BABUŚKA

6 7,62% poparcia

HUBERT ZIELIŃSKI

7 7,62% poparcia

MIROSŁAW MACIĄŻEK

8 6,72% poparcia

KATARZYNA ZAKRZEWSKA

9 5,63% poparcia

HANNA BĄBIK

10 5,63% poparcia

RYSZARD BOMBIK

11 5,44% poparcia

IWONA KERSCHKE

12 3,99% poparcia

ANNA KOZŁOWSKA

13 3,99% poparcia

STEFAN SŁOWIKOWSKI

14 0,91% poparcia

GRAŻYNA WEBER

15 0,91% poparcia

LESZEK WINIARSKI

16 0,91% poparcia

MIECZYSŁAW OŁDZIEJ

17 0,73% poparcia

LIDIA CYBULSKA-PRZESŁAW

18 0,54% poparcia

MARIA SZYSZKO

19 0,54% poparcia

MARIA SURAWSKA

20 0,36% poparcia

MARCIN JĘDRZEJEWSKI

21 0,36% poparcia

RYSZARD BRZEZIK

Warszawa-dzielnica Wilanów

  • 21 radnych
  • 4 komentarze
1 12,18% poparcia

ANNA DREWNIAK

2 10,81% poparcia

MARCIN PUCHALSKI

3 10,19% poparcia

TOMASZ KUSZŁEJKO

4 10,05% poparcia

JOANNA SZUBIŃSKA-PISZCZEK

5 7,50% poparcia

SYLWIA WACHOWSKA

6 5,16% poparcia

STANISŁAW ORZEŁ

7 4,82% poparcia

HUBERT KRÓLAK

8 4,27% poparcia

KATARZYNA RADZIKOWSKA

9 4,20% poparcia

JAROSŁAW KILIJANEK

10 4,20% poparcia

PIOTR MIKUCKI

11 3,99% poparcia

BOŻENA LASKOWSKA

12 3,58% poparcia

JOANNA CYRUL

13 3,37% poparcia

DOMINIK SZELĄG

14 3,17% poparcia

RAFAŁ KRZYŻANOWSKI

15 3,10% poparcia

OLGA SKOLIMOWSKA

16 3,03% poparcia

ALEKSANDER ŚWIĘTOCHOWSKI

17 2,62% poparcia

ANNA ŚWIDERSKA

18 1,72% poparcia

DANUTA ZYGAŃSKA

19 1,45% poparcia

ADAM BIENIEK

20 0,34% poparcia

JOANNA KINASTOWSKA

21 0,28% poparcia

PRZEMYSŁAW KRÓLICKI

Warszawa-dzielnica Włochy

  • 21 radnych
  • 96 komentarzy
1 12,56% poparcia

KRZYSZTOF PĄCZKOWSKI

2 9,14% poparcia

SYLWIA CIEKAŃSKA

3 8,64% poparcia

SEBASTIAN PILIŃSKI

4 8,57% poparcia

JANUSZ ANDRZEJ WOJDALSKI

5 7,21% poparcia

JULIUSZ KOSTRZEWSKI

6 5,57% poparcia

DAMIAN PIETRZYK

7 4,93% poparcia

ANDRZEJ KRUPIŃSKI

8 4,78% poparcia

CEZARY SOBOCIŃSKI

9 4,78% poparcia

TOMASZ PISAREK

10 4,43% poparcia

DAGMARA SIEMIŃSKA

11 4,35% poparcia

MAŁGORZATA GÓRSKA

12 4,14% poparcia

MAŁGORZATA BRZÓZKA

13 4,07% poparcia

KRZYSZTOF CZUMA

14 3,50% poparcia

ANNA LIDIA BRZYWCA

15 3,00% poparcia

KLAUDIA JASTRZĘBSKA

16 2,64% poparcia

ELŻBIETA KUŁAKOWSKA

17 2,14% poparcia

TERESA BARANOWSKA

18 2,00% poparcia

RADOSŁAW TADEUSZ SOSNOWSKI

19 1,86% poparcia

ELŻBIETA SZCZEPAŃSKA

20 1,36% poparcia

WIESŁAWA UFNAL

21 0,36% poparcia

HALINA BERŁOWSKA

Warszawa-dzielnica Wola

  • 25 radnych
  • 39 komentarzy
1 12,85% poparcia

MACIEJ BINKOWSKI

2 7,49% poparcia

MACIEJ WYRZYKOWSKI

3 7,14% poparcia

PIOTR GRUDZIŃSKI

4 6,42% poparcia

MICHAŁ PRÓSZYŃSKI

5 5,44% poparcia

BLANKA ZIENKIEWICZ

6 5,00% poparcia

TOMASZ KRUSZYŃSKI

7 4,91% poparcia

ANETA SKUBIDA

8 4,91% poparcia

KRYSTIAN WILK

9 4,55% poparcia

BARTŁOMIEJ KUBICKI

10 4,28% poparcia

WOJCIECH BARTNIK

11 4,19% poparcia

MARTA TURSKA

12 3,84% poparcia

OLGA SEMENIUK

13 3,66% poparcia

KAMIL GIEMZA

14 3,57% poparcia

DARIUSZ PUŚCIAN

15 3,57% poparcia

MAGDALENA HUSZNO

16 3,21% poparcia

KATARZYNA STRZEMBOSZ

17 2,94% poparcia

MICHAŁ SERZYCKI

18 2,59% poparcia

EWA WIDENKA

19 2,50% poparcia

PIOTR MILOWAŃSKI

20 2,14% poparcia

EWA STATKIEWICZ

21 1,43% poparcia

JAROSŁAW LEWANDOWSKI

22 1,34% poparcia

BOŻENA KRUPIŃSKA

23 0,98% poparcia

JAN NOWAK

24 0,62% poparcia

JOANNA TRACZ-ŁAPTASZYŃSKA

25 0,45% poparcia

LESZEK MIKULECKI

Warszawa-dzielnica Żoliborz

  • 21 radnych
  • 49 komentarzy
1 35,80% poparcia

MAREK PĘKAL

2 10,90% poparcia

TOMASZ PIOTR MICHAŁOWSKI

3 6,25% poparcia

IZABELA RYCHTER

5 5,23% poparcia

MONIKA ANNA KUROWSKA

6 4,68% poparcia

DONATA MARTA RAPACKA

7 3,82% poparcia

KRYSTYNA MARIA PTASZYŃSKA

9 3,38% poparcia

KONRAD FRYDERYK SMOCZNY

10 3,34% poparcia

JOANNA KAROLINA TUCHOLSKA

11 3,03% poparcia

ROMAN WOJCIECH KRAKOWSKI

12 2,91% poparcia

SŁAWOMIRA PIEŃKOWSKA

13 2,60% poparcia

ADAM WOJCIECH BUŁAWA

14 1,97% poparcia

IZABELLA ANNA ZAREMBA

15 1,57% poparcia

BEATA ZASADA-WYSOCKA

16 1,53% poparcia

HALINA PIWOWARSKA

17 1,46% poparcia

JANINA MARIA SELWANT

18 0,79% poparcia

ROBERT ROGALA

19 0,75% poparcia

RYSZARD ANDRZEJ MAZURKIEWICZ

20 0,39% poparcia

KRZYSZTOF KONRAD ORZESZEK

21 0,35% poparcia

ANNA MARIA NALBERCZAK

Żyrardów

  • 21 radnych
  • 49 komentarzy
1 9,33% poparcia

ARKADIUSZ SOWA

2 9,21% poparcia

ARKADIUSZ RZEPECKI

3 8,82% poparcia

MARCIN ZAWIŚLAŃSKI

4 8,20% poparcia

MARCIN ROSIŃSKI

5 6,56% poparcia

MICHAŁ TKACZ

6 6,27% poparcia

MAREK TRELIŃSKI

7 5,82% poparcia

RYSZARD MIRGOS

8 5,60% poparcia

JERZY JANKOWSKI

10 4,52% poparcia

MARIUSZ KOŹBIAŁ

11 3,73% poparcia

ROBERT RYBICKI

12 3,56% poparcia

BARBARA RZECZYCKA

13 3,56% poparcia

JÓZEF KAPUSTA

14 3,34% poparcia

BEATA MARZĘDA–PRZYBYSZ

15 3,00% poparcia

PRZEMYSŁAW BRZYCKI

16 2,66% poparcia

JERZY NAZIĘBŁO

17 2,60% poparcia

SŁAWOMIR WARDZIAK

18 2,15% poparcia

WIESŁAWA BIŃKOWSKA–CHUDA

19 2,09% poparcia

JAROSŁAW GEJCYG

20 2,09% poparcia

MAREK STUDZIŃSKI

21 1,98% poparcia

GRAŻYNA STEFAŃSKA

KOMENTARZE UŻYTKOWNIKÓW

Do Leopold : Największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, masowych zmian przeznaczenia gruntów rolnych wszystkich klas na cele nie rolnicze 2011-2014rok w związku z modernizacjami gruntów z środków Unijnych gdzie właściciele gruntów nawet nie otrzymali stosunku prawnego wobec ewidencji...
MAREK.S Pisze o:
Największa w historii powojennej Polski afera gruntowa, masowych zmian przeznaczenia gruntów rolnych wszystkich klas na cele nie rolnicze 2011-2014rok w związku z modernizacjami gruntów z środków Unijnych gdzie właściciele gruntów nawet nie otrzymali stosunku prawnego wobec ewidencji gruntów. W...
PAŃSTWO TEORETYCZNE! Pisze o:
Głosując przeciwko dekomunizacji nazw ulic w Warszawie jesteś skończona,pokazałaś swoją prawdziwą twarz.Dla pełowskiej swołoczy lepsi są mordercy działający dla dobra rosji niż Polscy Bohaterowie,taka to właśnie cała platformiarska polsko języczna swołoz "pełniących obowiązki polaka"...okraść...