PARTNER PORTALU
  • BGK

62 mln. zł na ochronę środowiska

  • BEZ    10 lutego 2010 - 11:50

62 mln. zł to kwota, którą Zarząd Województwa Świętokrzyskiego przeznaczył na dofinansowanie projektów dotyczących regionalnej oraz lokalnej infrastruktury ochrony środowiska i energetycznej.
Podczas dzisiejszego (10 lutego) posiedzenia Zarząd Województwa Świętokrzyskiego przyjął regulamin kolejnego  konkursu w ramach Regionalnego Programu Operacyjnego. Samorządy mogą się starać o dofinansowanie projektów z działań: „Rozwój regionalnej infrastruktury środowiska i energetycznej” oraz „Rozwój lokalnej infrastruktury środowiska i energetycznej”.

Na dotacje do wniosków w ramach  pierwszego z działań Zarząd przeznaczył 43 mln zł, drugiego – 19 mln zł.  Samorządy mogą liczyć na 50 procent dofinansowania planowanych przez siebie przedsięwzięć. Co istotne -  jest to już ostatni konkurs z zakresu ochrony środowiska.

Wnioski będą przyjmowane od 15 lutego do 29 marca w Departamencie Funduszy Strukturalnych Urzędu Marszałkowskiego. Więcej informacji można znaleźć na stronie www.rpo-swietokrzyskie.pl. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.