PARTNER PORTALU
  • BGK

95 tysięcy zł na edukację ekologiczną

  • GK    18 marca 2013 - 09:58
95 tysięcy zł na edukację ekologiczną

Ruszył otwarty konkurs ofert na wspieranie zadań z zakresu edukacji ekologicznej w 2013 roku w województwie zachodniopomorskim.
Od dziś do 10 kwietnia 2013 roku można składać oferty w otwartym konkursie na wspieranie realizacji zadań publicznych województwa zachodniopomorskiego z zakresu edukacji ekologicznej w roku 2013.

Konkurs skierowany jest do organizacji pozarządowych oraz podmiotów realizujących zadania statutowe na terenie województwa zachodniopomorskiego z zakresu ochrony środowiska, o których mowa w art. 3 ust. 3 ustawy o działalności pożytku publicznego i o wolontariacie.

Głównym jego celem jest osiągnięcie poprawy stanu środowiska naturalnego poprzez czynne włączenie mieszkańców województwa zachodniopomorskiego w jego ochronę.

Tegoroczny otwarty konkurs ofert ukierunkowany jest na działania promujące proekologiczne zachowania ze szczególnym uwzględnieniem właściwego wykorzystania odnawialnych źródeł energii.

Działaniami proekologicznymi mogą być festyny rodzinne, pikniki, konkursy, warsztaty, wystawy, konferencje, materiały edukacyjne itp.

W roku 2013 na dotacje celowe, na finansowanie lub dofinansowanie powyższych działań zaplanowano w budżecie województwa zachodniopomorskiego 95 tys. zł.

Oferty należy składać w kancelarii ogólnej przy ul. Korsarzy 34 w Szczecinie lub w Wydziale Ochrony Środowiska Urzędu Marszałkowskiego mieszczącym się przy ul. Starzyńskiego 3-4 pok. nr 210 (sekretariat) do dnia 10 kwietnia 2013 roku.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.
NAJPOPULARNIEJSZE W PORTALU
NAJNOWSZE WIADOMOŚCIWyszukiwarki

Polecane oferty: