PARTNER PORTALU
  • BGK

Drugie życie elektrośmieci w Jaśle

  • AW/jaslo.pl    16 kwietnia 2012 - 20:40
Drugie życie elektrośmieci w Jaśle

Wydział ochrony środowiska urzędu miasta w Jaśle wspólnie z Zespołem Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle, który uczestniczy w ogólnopolskim konkursie „Drugie Życie Elektrośmieci", ogłosili zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii (typu akumulator samochodowy). Każdy uczestnik akcji otrzyma sadzonkę drzewka lub krzewu.
Jak podaje magistrat w Jaśle, chęć udziału w akcji można zgłaszać dzwoniąc pod nr tel. 505 833 228. Firma Eko - Mast Benedykty Mastej bezpłatnie odbierze zużyty sprzęt bezpośrednio z domów zgłaszających się do akcji osób.

- Za oddanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego otrzymacie Państwo kupon upoważniający do odbioru sadzonki drzewka, którą będzie można odebrać 20 kwietnia o godzinie 14.00 w Parku Miejskim, podczas organizowanego przez nas happeningu - mówi Tomasz Kołcz, kierownik wydziału ochrony środowiska UMJ.

Sponsorem sadzonek jest miasto Jasło. Zbiórka ZSEE trwać będzie do 20 kwietnia br. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.