PARTNER PORTALU
  • BGK

Drugie życie elektrośmieci w Jaśle

  • AW/jaslo.pl    16 kwietnia 2012 - 20:40
Drugie życie elektrośmieci w Jaśle

Wydział ochrony środowiska urzędu miasta w Jaśle wspólnie z Zespołem Szkół Budowlanych im. Króla Kazimierza Wielkiego w Jaśle, który uczestniczy w ogólnopolskim konkursie „Drugie Życie Elektrośmieci", ogłosili zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego oraz zużytych baterii (typu akumulator samochodowy). Każdy uczestnik akcji otrzyma sadzonkę drzewka lub krzewu.
Jak podaje magistrat w Jaśle, chęć udziału w akcji można zgłaszać dzwoniąc pod nr tel. 505 833 228. Firma Eko - Mast Benedykty Mastej bezpłatnie odbierze zużyty sprzęt bezpośrednio z domów zgłaszających się do akcji osób.

- Za oddanie zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego otrzymacie Państwo kupon upoważniający do odbioru sadzonki drzewka, którą będzie można odebrać 20 kwietnia o godzinie 14.00 w Parku Miejskim, podczas organizowanego przez nas happeningu - mówi Tomasz Kołcz, kierownik wydziału ochrony środowiska UMJ.

Sponsorem sadzonek jest miasto Jasło. Zbiórka ZSEE trwać będzie do 20 kwietnia br. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.