PARTNER PORTALU
  • BGK

"Dzień Ziemi" w Bezrzeczu piąty rok z rzędu

  • www.Bezrzecze24.pl    10 maja 2012 - 09:00
"Dzień Ziemi" w Bezrzeczu piąty rok z rzędu

W najbliższą sobotę, 12 maja br., w godzinach 7.30-9.00, w ramach akcji „Dzień Ziemi” podstawione zostaną w Bezrzeczu specjalne kontenery na odpady.
Akcja w gminie Dobra organizowana jest już piąty rok z rzędu. Tym razem obejmie miejscowości Bezrzecze, Wołczkowo, Dobra i Grzepnica. Posprzątajmy swoją okolicę!


W Bezrzeczu kontenery na odpady rozstawione zostaną w następujących miejscach:
– na parkingu przy szkole
– ul. Nowoleśna, przy pojemnikach selektywnych
– ul. Górna (przy końcowym przystanku autobusu linii Nr 74)

W Wołczkowie:
– ul. Lipowa obok sklepu Damian
– naprzeciwko cmentarza
– na terenie parkingu przy boisku sportowym

Pamiętajmy aby nie wrzucać do kontenerów odpadów niebezpiecznych m.in. eternitu, zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego, odpadów budowlanych (tj. gruzu, papy, styropianu, wełny mineralnej) oraz opon.

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny można natomiast ustawiać przy kontenerach. Zostanie on zabrany. Zużyte opony od samochodów można nieodpłatnie oddać od poniedziałku do piątku w godzinach pracy Wydziału ds. Obywatelskich i Informacji Niejawnych przy ul. Lipowej 51 w Wołczkowie.

Akcja jest dobrą okazją do pozbycia się odpadów zalegających w naszych piwnicach, garażach i na podwórkach. Ponadto to dobry impuls do oczyszczenia przydrożnych rowów, lasów i poboczy dróg. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.