PARTNER PORTALU
  • BGK

EkoAktywni, czas zgłosić się do konkursu

  • aw    11 kwietnia 2017 - 09:31
EkoAktywni, czas zgłosić się do konkursu
fot. wfosigw.katowice.pl

Do 28 kwietnia można składać wnioski w ramach kolejnej edycji konkursu EkoAktywni 2017.
Konkurs organizowany jest przez Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Katowicach od 2008 r. Kierowane jest do organizacji pozarządowych (stowarzyszeń, fundacji) oraz do grup nieformalnych (np. szkolnych klubów ekologicznych) prowadzących działalność lub realizujących programy z zakresu edukacji ekologicznej, ochrony przyrody, profilaktyki zdrowotnej dzieci z obszarów na których występują przekroczenia standardów jakości środowiska.

Celem konkursu jest zachęcenie organizacji do zwiększonej działalności w zakresie edukacji ekologicznej i nagrodzenie za prowadzoną dotychczas działalność.

W tym roku konkurs „EkoAktywni’2017” skierowany jest do organizacji pozarządowych z województwa śląskiego, prowadzących działalność proekologiczną zarówno o charakterze lokalnym i regionalnym.

Oceny zgłoszonych wniosków dokonuje jury konkursu. Ocenie podlegają realizowane projekty i programy, ich różnorodność oraz atrakcyjność promocji poprawy stanu środowiska naturalnego, ze szczególnym uwzględnieniem działalności z ostatniego roku, przed terminem składania zgłoszeń.

Termin składania wniosków mija 28 kwietnia 2017 roku. Rozstrzygnięcie Konkursu planuje się w czerwcu 2017 roku. Regulamin konkursu oraz karta zgłoszeniowa dostępne są na stronie internetowej katowickiego WFOŚiGW.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.