PARTNER PORTALU
  • BGK

Ekolodzy przeszkolą urzędników

  • EMM    23 czerwca 2010 - 13:06

25 tysięcy zł - to maksymalna kwota dofinansowania, jakie można uzyskać w otwartym konkursie ofert na realizację zadania publicznego "Sukces to Twoje naturalne środowisko".
„Sukces to Twoje naturalne środowisko" to akcja edukacyjna dla pracowników urzędów oraz przedsiębiorców i ich pracowników, dotycząca promocji zasad zrównoważonego rozwoju w miejscu pracy. Na zgłoszenia Ministerstwo Środowiska czeka do 9 lipca 2010 r.

Celem konkursu jest wyłonienie najlepszych ofert wnioskodawców, którzy zrealizują zadania polegające na upowszechnianiu wśród pracowników urzędów oraz przedsiębiorców i ich pracowników wiedzy na temat ochrony środowiska oraz społecznej odpowiedzialności biznesu z zakresu ochrony środowiska w miejscu pracy.

O dotację mogą ubiegać się fundacje, stowarzyszenia oraz związki stowarzyszeń działające w dziedzinie ekologii i ochrony zwierząt oraz ochrony dziedzictwa przyrodniczego.

Na wspieranie realizacji zadania przeznacza się środki publiczne w wysokości 100 000 zł (brutto). Minimalna wysokość dotacji wynosi 10 000 zł (brutto), maksymalna - 25 000 zł (brutto).

Wnioskodawca jest zobowiązany zapewnić wkład własny w wysokości minimum 20% kosztów realizacji zadania. Termin realizacji zadania nie może przekroczyć 31 października 2010 r.

Ofertę (wypełniony wzór formularza oferty) wraz z załącznikami należy przesłać w formie dokumentu elektronicznego na adres poe@mos.gov.pl oraz w formie dokumentu pisemnego. Ofertę w formie pisemnej należy złożyć w Kancelarii Ministerstwa Środowiska.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.