PARTNER PORTALU
  • BGK

Kończy się nabór wniosków dotyczących ekologii

  • PAP    13 stycznia 2014 - 15:28
Kończy się nabór wniosków dotyczących ekologii

Do końca stycznia samorządy i organizacje pozarządowe mogą się starać o pieniądze na projekty dotyczące ekologii w Wojewódzkim Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Olsztynie.
Fundusz przyjmuje wnioski m.in. na dofinansowanie budowy i modernizację obiektów ekologicznych. Na ten cel przeznaczono w sumie 300 tys. zł, a jeden wnioskodawca może uzyskać maksymalnie kwotę 30 tys. zł.

W tym samym terminie przyjmowane są także projekty związane z działaniami na rzecz ochrony zagrożonych gatunków oraz na prowadzenie prac badawczych zmierzających do zachowania różnorodności biologicznej na Warmii i Mazurach. Na tego rodzaju działania zarezerwowano 500 tys. zł, a jeden beneficjent może uzyskać maksymalnie 30 tys. zł.

Także do końca stycznia Fundusz przyjmuje wnioski związane z funkcjonowaniem ośrodków rehabilitacji zwierząt dziko żyjących. W tym konkursie można otrzymać wsparcie w wysokości maksymalnie 15 tys. zł.

Wnioski we wszystkich konkursach przyjmowane są drogą elektroniczną, by - jak napisano w komunikacie - "ograniczyć zużycie papieru, co przekłada się bezpośrednio na ochronę lasów".

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.