Na Śląsku ruszają konsultacje projektu programu ochrony powietrza

Przedmiotem konsultacji jest projekt „Programu ochrony powietrza dla terenu województwa śląskiego mającego na celu osiągnięcie poziomów dopuszczalnych substancji w powietrzu oraz pułapu stężenia ekspozycji".
Na Śląsku ruszają konsultacje projektu programu ochrony powietrza

Osoby zainteresowane mogą w toku prac nad programem wziąć udział w organizowanych z tej okazji spotkaniach, w trakcie których będą mogli zapoznać się informacjami dotyczącymi programu oraz metodyki jego opracowania.

Czytaj też: Zdaniem samorządów potrzeba zmian w prawie, by chronić powietrze

Konsultacje potrwają w dniach 4-29 sierpnia br. W ich ramach odbędzie się pięć spotkań - w Bielsku-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku i Katowicach. Uwagi dotyczące projektu przyjmowane będą w formie pisemnej, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub ustnie.

Sprawozdanie z przebiegu konsultacji, po przyjęciu przez Zarząd Województwa Śląskiego, zostanie umieszczone na stronie internetowej urzędu marszałkowskiego.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Jestem przeciw. Jesteśmy zbyt biedni na luksus bycia ekologicznymi. Jak już się wzbogacimy za 6 pokoleń moiżemy wtedy być ekologiczni. A globalne ocieplenie ma też swoje dobre strony na przykład znaczący wpływ na ilośc spalanych paliw. Być może za 20 lat będziemy biegać w stringach nie dbając o opa...ł na zimę. rozwiń

pllo, 2014-08-05 15:56:49 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE