PARTNER PORTALU
  • BGK

Na Śląsku ruszają konsultacje projektu programu ochrony powietrza

  • bad    4 sierpnia 2014 - 19:34
Na Śląsku ruszają konsultacje projektu programu ochrony powietrza

Przedmiotem konsultacji jest projekt „Programu ochrony powietrza dla terenu województwa śląskiego mającego na celu osiągnięcie poziomów dopuszczalnych substancji w powietrzu oraz pułapu stężenia ekspozycji".
Osoby zainteresowane mogą w toku prac nad programem wziąć udział w organizowanych z tej okazji spotkaniach, w trakcie których będą mogli zapoznać się informacjami dotyczącymi programu oraz metodyki jego opracowania.

Czytaj też: Zdaniem samorządów potrzeba zmian w prawie, by chronić powietrze

Konsultacje potrwają w dniach 4-29 sierpnia br. W ich ramach odbędzie się pięć spotkań - w Bielsku-Białej, Częstochowie, Gliwicach, Rybniku i Katowicach. Uwagi dotyczące projektu przyjmowane będą w formie pisemnej, za pośrednictwem poczty elektronicznej lub ustnie.

Sprawozdanie z przebiegu konsultacji, po przyjęciu przez Zarząd Województwa Śląskiego, zostanie umieszczone na stronie internetowej urzędu marszałkowskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • pllo, 2014-08-05 15:56:49

    Jestem przeciw. Jesteśmy zbyt biedni na luksus bycia ekologicznymi. Jak już się wzbogacimy za 6 pokoleń moiżemy wtedy być ekologiczni. A globalne ocieplenie ma też swoje dobre strony na przykład znaczący wpływ na ilośc spalanych paliw. Być może za 20 lat będziemy biegać w stringach nie dbając o opa...ł na zimę.  rozwiń