PARTNER PORTALU
  • BGK

Stylowy recykling w wykonaniu wrocławian

  • AW    26 maja 2014 - 20:54
Stylowy recykling w wykonaniu wrocławian

Dwa dni trwała zbiórka odzieży w ramach akcji charytatywnej „Stylowy Recykling”. Mieszkańcy stolicy Dolnego Śląska przekazali na cele statutowe Polskiego Czerwonego Krzyża 7000 kilogramów ubrań. Wrocławianie pomagali odpowiedzialne, przynosząc rzeczy w dobrym stanie i właściwie przygotowane.
W ostatni weekend, na parkingu przy Factory Wrocław, stanął specjalny namiot, w którym odbywała się zbiórka odzieży. Osoby biorące udział w wydarzeniu, za każde dwa kilogramy ubrań, otrzymywały voucher o wartości 10 zł na zakupy w wybranych sklepach w Centrum Factory. Podobnie jak w roku ubiegłym, akcja cieszyła się ogromnym zainteresowaniem.

- Siedem ton przekazanej odzieży to doskonały wynik. Cieszymy się, że wrocławianie tak ochoczo włączyli się w pomoc potrzebującym, nie zważając na niesprzyjającą pogodę. Jesteśmy dumni, że wydarzenie spotkało się z tak wyraźnym odzewem - mówi Marta Kocik, Regional Marketing Manager w Centrach Factory.

„Stylowy Recykling" to akcja skierowana do osób, które dbają o ekologię, a zarazem chętnie pomagają innym. Wrocławianie, którzy zdecydowali się odświeżyć swoją garderobę i oddać używane rzeczy na rzecz PCK, mieli okazję przekonać się, jak w prosty i skuteczny sposób można wspomóc potrzebujących.

- Jesteśmy pod wrażeniem tego, jak dobrze mieszkańcy Wrocławia przygotowali się do tegorocznej odsłony akcji. Rzeczy, które przekazali były odpowiednio przygotowane, a ich stan oceniamy jako bardzo dobry. Wśród zebranej odzieży największą część stanowiły ubrania dziecięce, kurtki, koszule oraz spodnie - dodaje Marta Kocik - Serdecznie dziękujemy uczestnikom wydarzenia za okazaną pomoc.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.