PARTNER PORTALU
  • BGK

Szansa na kolektory słoneczne w Suwałkach

  • suwalki24.pl    4 października 2012 - 12:13
Szansa na kolektory słoneczne w Suwałkach

Suwałki przygotowują się do zakupu kolektorów słonecznych dla pływalni Zespołu Szkół Nr 10 w Suwałkach oraz dla właścicieli budynków mieszkalnych zameldowanych na terenie miasta.
Projekt współfinansowany będzie w ramach regionalnego programu operacyjnego. Właściciel nieruchomości zobowiązuje się do wniesienia wkładu własnego do przedmiotowej inwestycji, w wysokości 30 proc. całkowitej wartości indywidualnego zestawu solarnego – kolektora słonecznego.

Nabór wniosków trwa od 01.10.2012 do 12.10.2012 r. godz. 15.00. Wnioski należy złożyć osobiście w Urzędzie Miejskim w Suwałkach, Wydział Strategii i Rozwoju p. 129

Pierwszeństwo udziału w projekcie mają rodziny wielodzietne, tj. rodziny z 3 i więcej dzieci oraz osoby samotnie wychowujące dzieci. W przypadku pozostałych osób, które nie spełniają powyższego kryterium o udziale w projekcie będzie decydowało losowanie. Losowanie zostanie przeprowadzone w Urzędzie Miejskim w Suwałkach w sali 26 dnia 15.10.2012r. o godz.11.00.

Wykaz wymaganych dokumentów, które należy złożyć:

– kopia dowodu osobistego właściciela nieruchomości oraz współwłaścicieli
– aktualny odpis z księgi wieczystej nieruchomości lub kopia aktu notarialnego, a dla nieruchomości, na której nie została urządzona księga wieczysta aktualne wypisy z operatu ewidencji gruntów i budynków,
– wniosek o udział w projekcie wraz z podpisanymi trzema egzemplarzami umowy udziału w projekcie.

Szczegółowe informacje zawarte są w regulaminie naboru do projektu na stronie internetowej www.um.suwałki.pl. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.