PARTNER PORTALU
  • BGK

Trwają dni otwarte w mysłowickim azylu

  • m-ce24.pl    28 października 2011 - 17:44

Do końca października trwają Dni Otwarte w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Mysłowicach. Przez ten czas zwierzęta będą wydawane do adopcji bezpłatnie. Ponadto lekarz weterynarii będzie udzielał bezpłatnych porad.
Jeżeli chcemy aby w naszym domu zamieszkał wierny przyjaciel, powinniśmy właśnie wybrać go ze schroniska. Przygarnięty pies czy kot odwdzięczy się oddaniem i wiernością.

Już teraz na adopcję czekają zarówno psy jak i koty w różnym wieku, od kilku miesięcy do kilkunastu lat. Dać spokojną emeryturę staruszkowi czy szansę na wspaniałe długie życie dwuletniemu młodemu zwierzęciu w pełni sił? Wybór należy do Ciebie. - Zawsze można przyjść, obejrzeć, dopytać - mówi Andrzej Giera z mysłowickiego Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt.

Dni Otwarte schroniska mysłowickiego oddziału Towarzystwa Opieki nad Zwierzętami przy ul. Sosnowieckiej 16 będą trwały do końca października. Jeżeli nie będziecie mogli przygarnąć zwierzaka, możecie pomoc im zawożąc koce, ręczniki, kołdry, karmę i wszelką inną pomoc.

Czytaj też: NIK: Gminy nie dbają o schroniska dla bezdomnych zwierząt

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.