PARTNER PORTALU
  • BGK

W Kolnie zbiórka zepsutego sprzętu elektrycznego i elektronicznego

  • bad    11 grudnia 2014 - 20:21

W Kolnie organizowana jest zbiórka zepsutego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Wygenerowany ze zbiórki dochód zostanie przekazany w całości na potrzeby szkoły, w której będzie miała miejsce zbiórka.
W związku z realizowanym przez Agencję Ekorozwoju Zielone Płuca Polski Projektem: „Innowacyjne możliwości tworzenia zielonych miejsc pracy szansą dla województwa podlaskiego", w który zaangażowany jest Samorząd Miasta Kolno, organizowana jest zbiórka zepsutego sprzętu elektrycznego i elektronicznego która będzie miała miejsce na boisku/placu szkolnym w Szkole Podstawowej nr 1 w Kolnie, ul. Wojska Polskiego 22.

Czytaj też: Branża śmieciowa: gminy nie zbierają elektroodpadów

Zbiórka będzie przeprowadzona w dniu 12.12.2014 w godz. 08:00 - 14:00.

Wygenerowany ze zbiórki dochód, po uwzględnieniu kosztów operacyjnych (transport do odbiorcy) zostanie przekazany w całości na potrzeby szkoły, w której miała miejsce zbiórka.

Czytaj też: Kołbaskowo oczyszczone z elektroodpadów

- Opracowane przez nas rozwiązania chcemy w porozumieniu z samorządem miasta Kolno wdrożyć jako standardowe postępowanie z tego rodzaju odpadem w kolejnych latach. Mamy nadzieję ze nasza współpraca będzie owocna i przyniesie mieszkańcom miasta Kolno wiele korzyści - piszą władze województwa podlaskiego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.