PARTNER PORTALU
  • BGK

120 tys. zł na Willę Fortuna

  • BEZ    10 marca 2010 - 16:26
120 tys. zł na Willę Fortuna

Szpital Uzdrowiskowy „Willa Fortuna” w Kołobrzegu otrzyma dotację z budżetu Województwa w wysokości 120 tys. zł na prace remontowo–budowlane na terenie obiektu.
W związku z planowaną budową szybu windowego wystąpiła konieczność przebudowy sąsiednich pomieszczeń, które po wykonaniu adaptacji planuje się zagospodarować jako sanitariaty dla pacjentów. Również istniejące już pomieszczenia sanitarne dla pacjentów szpitala wymagają przebudowy i modernizacji, a w tym przypadku również dostosowania pomieszczeń do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Przebudowa i adaptacja łazienek pozwoli na stworzenie pacjentom warunków do bezpieczniejszego i wygodniejszego korzystania z sanitariatów.

Planowane jest wykonanie takich prac jak: Adaptacja pomieszczeń i wykonanie z nich trzech łazienek w pokojach dla pacjentów – Całkowity koszt zadania wynosi 100 tys. zł. Kwota dotacji to 70 tys. zł. Przebudowa i modernizacja łazienek w pokojach pacjentów – Całkowity koszt zadania wynosi 150 tys. zł. Kwota dotacji to kwota 50 tys. zł. Pozostały koszt remontu pokryty zostanie ze środków własnych szpitala.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.