120 tys. zł na Willę Fortuna

Szpital Uzdrowiskowy „Willa Fortuna” w Kołobrzegu otrzyma dotację z budżetu Województwa w wysokości 120 tys. zł na prace remontowo–budowlane na terenie obiektu.
120 tys. zł na Willę Fortuna
W związku z planowaną budową szybu windowego wystąpiła konieczność przebudowy sąsiednich pomieszczeń, które po wykonaniu adaptacji planuje się zagospodarować jako sanitariaty dla pacjentów. Również istniejące już pomieszczenia sanitarne dla pacjentów szpitala wymagają przebudowy i modernizacji, a w tym przypadku również dostosowania pomieszczeń do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych. Przebudowa i adaptacja łazienek pozwoli na stworzenie pacjentom warunków do bezpieczniejszego i wygodniejszego korzystania z sanitariatów.

Planowane jest wykonanie takich prac jak: Adaptacja pomieszczeń i wykonanie z nich trzech łazienek w pokojach dla pacjentów – Całkowity koszt zadania wynosi 100 tys. zł. Kwota dotacji to 70 tys. zł. Przebudowa i modernizacja łazienek w pokojach pacjentów – Całkowity koszt zadania wynosi 150 tys. zł. Kwota dotacji to kwota 50 tys. zł. Pozostały koszt remontu pokryty zostanie ze środków własnych szpitala.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE