800 tys. zł na roboty budowlane z PFRON

Jutro (25 maja) marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk popisze umowy z trzema beneficjentami na dofinansowanie robót budowlanych w obiektach służących rehabilitacji.
Jutro marszałek Województwa Pomorskiego Mieczysław Struk popisze umowy z trzema beneficjentami na dofinansowanie robót budowlanych w obiektach służących rehabilitacji ze środków Państwowego Funduszu Rehabilitacji Osób Niepełnosprawnych na łączną kwotę 810 tys. zł.  

Dofinansowanie otrzymają:

1. Gmina Lipusz – (kwota dofinansowania 210 000 zł) –  z przeznaczeniem na dokończenie budowy sali sportowej z zagospodarowaniem otoczenia w Zespole Szkół w Lipuszu.

2. Firma ,,Polmarko” Sp.z o.o. z Łeby (kwota dofinansowania 300 000 zł –  z przeznaczeniem na budowę zakładu produkcyjnego dla osób niepełnosprawnych w Nowej Wsi Lęborskiej.

3. Fundacja ,,Palium” z Chojnic (kwota dofinansowania 300 000 zł) – z przeznaczeniem na rozbudowę i przebudowę przestrzeni istniejącego budynku i zwiększenie zdolności zakładu do poprawy jakości usług rehabilitacyjnych, skierowana dla niepełnosprawnych w NZOZ MEDICOR w Chojnicach. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE