Arłukowicz ma chrapkę na fotel dyrektora szpitala w Szczecinie

  • Rynek Zdrowia/Głos Szczeciński
  • 13-08-2015
  • drukuj
Dziewięciu kandydatów spełniło wymogi formalne, by zawalczyć o fotel dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie. Z nieoficjalnych informacji Głosu Szczecińskiego wynika, że może być wśród nich Bartosz Arłukowicz, były minister zdrowia.
Arłukowicz ma chrapkę na fotel dyrektora szpitala w Szczecinie
Były minister zdrowia B. Arłukowicz Fot. PTWP

Do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wpłynęły aplikacje od jedenastu kandydatów. Wymogi formalne spełniło dziewięciu. Osoby te zaproszone zostaną do drugiego etapu - na rozmowy kwalifikacyjne. Zaplanowano je na 17 sierpnia. Po tym terminie należy spodziewać się zakończenia postępowania konkursowego - informuje "Głos Szczeciński".

Do końca maja dyrektorem placówki był Mariusz Pietrzak, który pełnił tę funkcję przez 8 lat, a następnie złożył dymisję.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (1)ZOBACZ WSZYSTKIE

Arłukowicz musi odejść. Ten człowiek z nikim się nie dogada, jest spalony w środowisku lekarskim. Zresztą u znających jego "osiągnięcia" pacjentów - winien też. Mógłby pracować w ZUS - jako orzecznik odbierający chorym renty lub w Izbach Wytrzeżwień, choć szkoda pijących: płacą wszak rachu...nki za życzliwą, fachową obsługę... rozwiń

jacdabr, 2015-09-04 16:23:33 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE