PARTNER PORTALU
  • BGK

Arłukowicz ma chrapkę na fotel dyrektora szpitala w Szczecinie

  • Rynek Zdrowia/Głos Szczeciński    13 sierpnia 2015 - 16:23
Arłukowicz ma chrapkę na fotel dyrektora szpitala w Szczecinie

Były minister zdrowia B. Arłukowicz Fot. PTWP

Dziewięciu kandydatów spełniło wymogi formalne, by zawalczyć o fotel dyrektora Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Szczecinie. Z nieoficjalnych informacji Głosu Szczecińskiego wynika, że może być wśród nich Bartosz Arłukowicz, były minister zdrowia.
Do Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego wpłynęły aplikacje od jedenastu kandydatów. Wymogi formalne spełniło dziewięciu. Osoby te zaproszone zostaną do drugiego etapu - na rozmowy kwalifikacyjne. Zaplanowano je na 17 sierpnia. Po tym terminie należy spodziewać się zakończenia postępowania konkursowego - informuje "Głos Szczeciński".

Do końca maja dyrektorem placówki był Mariusz Pietrzak, który pełnił tę funkcję przez 8 lat, a następnie złożył dymisję.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (1)

  • jacdabr, 2015-09-04 16:23:33

    Arłukowicz musi odejść. Ten człowiek z nikim się nie dogada, jest spalony w środowisku lekarskim. Zresztą u znających jego "osiągnięcia" pacjentów - winien też. Mógłby pracować w ZUS - jako orzecznik odbierający chorym renty lub w Izbach Wytrzeżwień, choć szkoda pijących: płacą wszak rachu...nki za życzliwą, fachową obsługę...  rozwiń