Centrum zabiegowe w szczecińskim szpitalu z RPO

Jutro (11 grudnia) podpisana zostanie umowa na dofinansowanie w ramach RPO WZ projektu „Centrum zabiegowe z zapleczem łóżkowym w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie”.
W piątek (11 grudnia) w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym przy ul. Arkońskiej w Szczecinie o godz. 10.30 odbędzie się uroczystość podpisania umowy o dofinansowaniu projektu kluczowego pn. „Centrum zabiegowe z zapleczem łóżkowym w Samodzielnym Publicznym Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Szczecinie”.

„Centrum zabiegowe…” będzie dziesiątym projektem z Indykatywnej Listy Projektów Indywidualnych, który ma zagwarantowane umową dofinansowanie na realizację inwestycji.

Projekt będzie realizowany w ramach osi 7. Rozwój infrastruktury społecznej i ochrony zdrowia, Działanie 7.3 Infrastruktura ochrony zdrowia, 7.3.1 Regionalna infrastruktura ochrony zdrowia Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Zachodniopomorskiego na lata 2007 – 2013.

Podpisanie umowy na dofinansowanie projektu odbędzie się w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym przy u. Arkońskiej w Szczecinie piątek, 11 grudnia godz. 10.30. Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE