PARTNER PORTALU
  • BGK

Jakość szpitalnego jedzenia potwierdzona

  • AW    26 września 2012 - 13:18
Jakość szpitalnego jedzenia potwierdzona

Stołówka szpitala w Grudziądzu może się pochwalić certyfikatem ISO. Dokument ISO 22000:2005 „Żywienie Zbiorowe Pacjentów Usługi Cateringowe” lecznica otrzymała po raz drugi.
ISO w zakresie działalności stołówki zostało przyznane po raz drugi. Kolejny termin weryfikacji certyfikatu przypadnie za 3 lata.

- Serdecznie gratuluję personelowi za zaangażowanie na rzecz wdrożenia procedur wymaganych normami ISO – mówił podczas uroczystości wręczenia certyfikatu prezydent Grudziądza Robert Malinowski.

Grudziądzki magistrat rzypomina, że proces wdrażania procedur i przygotowania się do certyfikacji obejmuje wszystkie elementy począwszy od zakupu produktów żywnościowych, po przygotowanie posiłków, dostarczenie na poszczególne szpitalne oddziały i zwrot naczyń do kuchni. Ponadto realizacja certyfikatu pociąga za sobą wewnętrzne audity przeprowadzane raz w roku.

Warto też dodać, że szpitalna stołówka przygotowuje obiady nie tylko dla pacjentów, ale również dla uczniów z ośmiu grudziądzkich szkół. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.