PARTNER PORTALU
  • BGK

Konkurs na przeciwdziałanie przemocy

  • AZA    22 grudnia 2010 - 20:56

Ruszył otwarty konkurs ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych Województwa Zachodniopomorskiego w zakresie przeciwdziałania przemocy domowej w 2011 roku. Oferty można składać do dnia 11 stycznia.
Konkurs mieści się w ramach Wojewódzkiego Programu Przeciwdziałania Uzależnieniom na lata 2006-2015.  Założone zadania na 2011 r. polegają na przeprowadzeniu Interdyscyplinarnego szkolenia dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie a także na wsparciu, poradnictwie oraz superwizji gminnych zespołów interdyscyplinarnych na terenie województwa zachodniopomorskiego biorących udział w cyklu edukacyjnym „Zespoły interdyscyplinarne – tworzenie i funkcjonowanie” w 2010 roku.

Celem szkolenia jest przygotowanie jego uczestników do pracy z osobami stosującymi przemoc w rodzinie. Szkolenie skierowane jest do terapeutów, kuratorów, pracowników socjalnych, policjantów, a także osób wchodzących w skład zespołów interdyscyplinarnych, członków Gminnych Komisji Rozwiązywania problemów Alkoholowych. Superwizje przeprowadzone będą w Barlinku, Goleniowie, Maszewie, Nowogardzie, Policach, Pyrzycach, Resku, Tucznie, Złocieńcu.

Wysokość dotacji na ich realizację w danym postępowaniu konkursowym jest następująca:
1) 52 000 złotych na Interdyscyplinarne szkolenie dla osób pracujących w obszarze przeciwdziałania przemocy w rodzinie  
2) 28 000 złotych na wsparcie, poradnictwo oraz superwizje gminnych zespołów interdyscyplinarnych na terenie województwa zachodniopomorskiego biorących udział w cyklu edukacyjnym „Zespoły interdyscyplinarne – tworzenie i funkcjonowanie” w 2010 roku.

Więcej informacji na temat powyższego konkursu można znaleźć na stronie Wydziału Współpracy Społecznej Urzędu Marszałkowskiego Województwa Zachodniopomorskiego pod adresem www.wws.wzp.pl oraz na http://www.bip.wzp.pl (zakładka dotacje/ogłoszenia konkursowe). Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.