PARTNER PORTALU
  • BGK

Kontrakty z NFZ w formie elektronicznej

  • PAP    18 stycznia 2011 - 11:54
Kontrakty z NFZ w formie elektronicznej

Podkarpaccy lekarze rodzinni, w tym także zrzeszeni w Porozumieniu Zielonogórskim, podpisali z NFZ kontrakty na 2011 rok w formie elektronicznej. W tym tygodniu rozpocznie się podpisywanie ich w tradycyjnej formie - papierowej.
ak zapewnił rzecznik podkarpackiego oddziału NFZ w Rzeszowie Marek Jakubowicz w regionie nie ma problemów ani z refundacją recept ani ze skierowaniami na badania i do specjalistów.

Odniósł się w ten sposób do informacji wiceprezesa PZ Krzysztofa Radkiewicza sprzed kilku dni, że pacjenci z Opolszczyzny i Podkarpacia będą musieli płacić za leki refundowane przez NFZ, bo Fundusz nadal nie podpisał umów z lekarzami rodzinnymi zrzeszonymi Porozumieniu Zielonogórskim.


Jakubowicz dodał, że podpisywanie kontraktów drogą elektroniczną odbyło się w ubiegły piątek. Jeszcze w tym tygodniu ma się rozpocząć podpisywanie kontraktów w formie papierowej.

Rzecznik zaznaczył, że kontrakty elektronicznie podpisało około tysiąca lekarzy rodzinnych, z których większość jest zrzeszona w Porozumieniu Zielonogórskim.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.