PARTNER PORTALU
  • BGK

Lekarz z internetu: Sposób na kolejki do lekarza?

  • PAP/AT    1 lutego 2017 - 06:35
Lekarz z internetu: Sposób na kolejki do lekarza?
Pacjent może zarejestrować się na platformie internetowej i zamówić wizytę lekarską (fot.pixabay.com)

Wystartował serwis HomeDoctor.pl, który ma łączyć lekarzy pierwszego kontaktu z pacjentami. Nowa usługa jest sposobem na ominięcie kolejek w przychodniach, a dla młodych lekarzy zarobienia na związanych z tym prowizjach.
Serwis HomeDoctor.pl ma łączyć lekarzy pierwszego kontaktu, dysponujących akurat wolnym czasem, z pacjentami potrzebującymi szybkiej i wygodnej porady.

"Pacjent rejestruje się na platformie, zamawia wizytę internisty na teraz bądź na później, płaci kartą kredytową bądź przelewem pay-by link i czeka na wizytę" - przedstawia sposób działania usługi "Gazeta Wyborcza".

Maksymalny czas oczekiwania na wizytę nie powinien przekroczyć godziny - obiecują twórcy serwisu.

"A ceny? Najtańsza wizyta domowa kosztuje 99 zł, kolejna stawka wynosi 129 zł, zaś standardowa to 149 zł" - pisze gazeta, wskazując, że usługa jest na razie dostępna tylko w Warszawie i okolicach.

Nie ma też możliwości zamówienia wizyty lekarza specjalisty; do pacjentów przybywają wyłącznie interniści. Brakuje też jeszcze na HomeDoctor.pl aplikacji mobilnej - dla Apple'a i systemu Android będzie uruchomiona pod koniec lutego - pisze "Gazeta Wyborcza".

Jak wskazuje "Gazeta Wyborcza" nowa usługa jest sposobem na ominięcie kolejek w przychodniach, a dla młodych lekarzy na dorobku, "którzy mogą poświęcić kilka godzin na jeżdżenie do pacjentów", zarobienia na związanych z tym prowizjach.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.