PARTNER PORTALU
 • BGK

Mieszkańcy Mielca narzekają na lekarzy. Piszą list do starosty

 • radio.rzeszow.pl/Rynek Zdrowia    10 marca 2015 - 20:41
Mieszkańcy Mielca narzekają na lekarzy. Piszą list do starosty
fot. PTWP

Mieszkańcy Mielca domagają się uruchomienia dyżurów pediatrycznych w ambulatorium pogotowia ratunkowego.
Członkowie stowarzyszenia "Nowy Mielec" wystosowali list otwarty do mieleckiego starosty, któremu podlega pogotowie. Pod petycją podpisało się ponad 5 tysięcy osób.

Mielczanie poskarżyli się w piśmie na dyżurujących w pogotowiu lekarzy. Twierdzą, że często dochodzi do pomyłek i zaniedbań z ich strony.

Wiele matek jeździ teraz z chorymi dziećmi do Dębicy lub Dąbrowy Tarnowskiej.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (8)

 • Służna decyzja, 2015-04-08 13:19:12

  Do Intelygent:
 • pcjnt, 2015-03-13 23:06:42

  Sądząc po treści tych komentarzy lekarzyki się buntują. Co za mało zarabiają? Ich rola sprowadza sie teraz do pozyskania pacjenta do szpitala i najlepiej na jakaś dobrze wycenioną operację - wel zabieg. A jak już skasują za ten zabieg to niech sobie chory radzi sam. lekarzyka nie ma bo on ma jeszcae... kilka innych kontratów które musi zabezpieczyć. Chory system. Chore zarządzanie lekarzami. Do nich trzeba twardej ręki bo jak nie to nas wszystkich wykończą, a później zostaną bez pacjentów na bezrobociu.  rozwiń
 • Intelygent, 2015-03-12 13:03:10

  Niech sądy zamiast skazywać na kary pozbawienia wolności za błędy w sztuce orzekają obowiązek pracy w Mielcu. Ewentualnie karać odbieraniem prawa wykonywania zawodu "wszędzie poza Mielcem".