Odchodzą dyrektorzy szpitali

  • Przegląd prasy/nowosci.com.pl/Rynek Zdrowia
  • 06-04-2012
  • drukuj
Dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Obserwacyjno-Zakaźnego w Bydgoszczy prof. Waldemar Halota zrezygnował ze stanowiska. Podobnie postąpił Andrzej Wiśnicki, dyrektor Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Toruniu.
Odchodzą dyrektorzy szpitali
Prof. Halota nie ujawnia powodów rezygnacji. Pozostaje w lecznicy na stanowisku kierownika Kliniki Chorób Zakaźnych i Hematologii. Żaden z czterech oddziałów tej kliniki nie ma ordynatora, dlatego prof. Halota pełni rolę ich szefa.

W przypadku Andrzeja Wiśnickiego punktami zapalnymi miały być m.in. sprawy związane ze światłowodem biegnącym do Wojewódzkiego Szpitala Dziecięcego i stan prawny bloku operacyjnego tej placówki – podaje portal nowości.pl

Ze stanowiskiem żegna się również dyrektor Wojewódzkiego Szpitala dla Nerwowo i Psychicznie Chorych w Świeciu, Waldemar Szczepański, którego odwołał marszałek z powodu zbyt wolnego tempa realizowanych inwestycji.

Możliwe, że nie są to ostatnie rezygnacje i dymisje. Portal nowości.pl podaje przykłady, które mogą świadczyć o finansowych powodach wspomnianych ruchów kadrowych.

Więcej: www.nowosci.com.pl
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (2)ZOBACZ WSZYSTKIE

Wszystko jasne i tym bardziej przykre! Wystarczy przeanalizować wszystkie,ostatnie info!Można zgłupieć!

KOKO, 2012-04-06 16:47:37 odpowiedz

to dotyczy dnia dzisiejszego więc trudno się dziwić dyrektorom skoro jest taka sytuacja w zoz

AMEN, 2012-04-06 16:42:17 odpowiedz

ZOBACZ WSZYSTKIE


ZOBACZ TAKŻE