PARTNER PORTALU
  • BGK

Opolski szpital specjalistyczny ma nowego dyrektora

  • AW    16 lipca 2014 - 09:41
Opolski szpital specjalistyczny ma nowego dyrektora

Od 16 lipca dyrektorem Samodzielnego Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu jest Edward Puchała, który wygrał konkurs ogłoszony na to stanowisko. Zarząd Województwa zatwierdził rekomendację komisji konkursowej.
Po zatwierdzeniu przez Zarząd Województwa nowy dyrektor spotkał się z pracownikami szpitala. Wicemarszałek Roman Kolek wprowadzając Edwarda Puchałę do szpitala wyrażał nadzieję, że porozumienie nowego dyrektora z pracownikami ułatwi jego długoletnia praktyka jako ginekologa położnika, któremu nieobce jest funkcjonowanie szpitalnych oddziałów położniczych czy neonatologicznych.

- To jedyny szpital położniczy w Opolu i mam nadzieję, że wspólnie będziemy robić wszystko, by zapracować na jego wysoką pozycję. Komisja konkursowa uznała, że potrafię poprowadzić tę placówkę i wierzę, że z państwa pomocą sprostam temu zadaniu - mówił Edward Puchała na do pracowników szpitala na pierwszym spotkaniu.

Edward Puchała jest lekarzem, ginekologiem-położnikiem, ponad 20 lat był dyrektorem Szpitala Św. Jadwigi w Trzebnicy. Stanowisko dyrektora opolskiej placówki obejął 16 lipca.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.