Opolski szpital specjalistyczny ma nowego dyrektora

Od 16 lipca dyrektorem Samodzielnego Specjalistycznego Zespołu Opieki Zdrowotnej nad Matką i Dzieckiem w Opolu jest Edward Puchała, który wygrał konkurs ogłoszony na to stanowisko. Zarząd Województwa zatwierdził rekomendację komisji konkursowej.
Opolski szpital specjalistyczny ma nowego dyrektora
Po zatwierdzeniu przez Zarząd Województwa nowy dyrektor spotkał się z pracownikami szpitala. Wicemarszałek Roman Kolek wprowadzając Edwarda Puchałę do szpitala wyrażał nadzieję, że porozumienie nowego dyrektora z pracownikami ułatwi jego długoletnia praktyka jako ginekologa położnika, któremu nieobce jest funkcjonowanie szpitalnych oddziałów położniczych czy neonatologicznych.

- To jedyny szpital położniczy w Opolu i mam nadzieję, że wspólnie będziemy robić wszystko, by zapracować na jego wysoką pozycję. Komisja konkursowa uznała, że potrafię poprowadzić tę placówkę i wierzę, że z państwa pomocą sprostam temu zadaniu - mówił Edward Puchała na do pracowników szpitala na pierwszym spotkaniu.

Edward Puchała jest lekarzem, ginekologiem-położnikiem, ponad 20 lat był dyrektorem Szpitala Św. Jadwigi w Trzebnicy. Stanowisko dyrektora opolskiej placówki obejął 16 lipca.

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE