PARTNER PORTALU
 • BGK

Po kampanii o królikach resort zdrowia startuje z nowym portalem o zdrowiu prokreacyjnym

 • PAP/AH    28 listopada 2017 - 10:42
Po kampanii o królikach resort zdrowia startuje z nowym portalem o zdrowiu prokreacyjnym
fot. PTWP

Nowy portal o zdrowiu prokreacyjnym zapowiedział - jako finał kampanii ze spotami o królikach - minister zdrowia Konstanty Radziwiłł.
Pytany w poniedziałek w telewizji wpolsce.pl o kampanię spotów z królikami, która ma przekonywać o zdrowym stylu życia w kontekście zdrowia prokreacyjnego, Radziwiłł powiedział o jej finale.

- Finałem tej kampanii będzie poważny portal informacyjny, który będzie mówił o różnych aspektach życia prokreacyjnego, o tym, co można i należy robić, by zwiększyć możliwości posiadania dzieci w przyszłości - wyjaśnił.

Dodał, że program o zdrowiu prokreacyjnym jest adresowany do ludzi młodych.

W jednym z filmików widać króliki na łące; lektor wypowiada następującą kwestię: "Kto jak kto, ale my króliki wiemy, jak zadbać o liczne potomstwo. Chcesz poznać nasz sekret? Po pierwsze, dużo się ruszamy. Po drugie, zdrowo jemy. Po trzecie, nie stresujemy się, kiedy nie musimy. I po czwarte, nie używamy sobie. Więc jeśli chcesz kiedyś zostać rodzicem, weź przykład z królików. Wiem, co mówię, ojciec miał nas 63".

Spot kończy się słowami: "Wspieramy zdrowy styl życia. Ministerstwo Zdrowia". W tle pojawia się logo Narodowego Programu Zdrowia.

Inny spot przestrzega przed "skakaniem z kwiatka na kwiatek", bo można się "dokicać do lekarza, a nie "kró-licznej" rodziny".

Spoty mają być emitowane do końca roku w czasie największej oglądalności we wszystkich ogólnopolskich telewizjach.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (3)

 • by słowo ciałem się stało, 2017-11-28 14:45:25

  ma nadzieję że jedynki (w uzębieniu) będą się wydłużały temu panu do końca życia - im bardziej będzie je piłował, tym szybciej będą rosły, a uszu nie schowa pod żadna czapką i jeszcze wielki puchowy ogon tak mu dupsko upstrzy, że żadne spodnie tego nie ukryją. To moje gorące życzenia dla obecnego mi...nistra zdrowia, za głupotę i traktowanie rodaków jak bezmózgów - szkoda, że osły się wolniej rozmnażają, bo większe - bardziej spektakularne by były te spoty. żałosne....  rozwiń
 • ..., 2017-11-28 12:15:09

  Jak Biedroń zostanie wybrany na Prezydenta - to rozmnażanie będzie tylko przez probówkę...
 • Jarosław Polskę zbaw, 2017-11-28 10:56:09

  Niech Prezes Kaczyński zareklamuje rozmnażanie. Jest przecież świetnym przykładem.