PARTNER PORTALU
  • BGK

Pożyczka dla szpitala w Białymstoku

  • GK    29 lipca 2013 - 12:08
Pożyczka dla szpitala w Białymstoku

Agencja Rozwoju Przemysłu podpisała z Wojewódzkim Szpitalem Zespolonym im. Jędrzeja Śniadeckiego w Białymstoku umowę pożyczki na restrukturyzację w kwocie 30 mln zł.
- W wyniku działań naprawczych podjętych przez A.M.G. Finanse udało się tak przygotować szpital w Białymstoku, aby skutecznie uzyskać środki z ARP na jego dalszą restrukturyzację, pozwalające jednocześnie na normalne funkcjonowanie placówki - mówi Tomasz Kopiec, prezes zarządu A.M.G. Finanse.

To już drugi ze szpitali w województwie podlaskim, ściśle współpracującym z A.M.G. Finanse, który na podstawie stworzonego przez tę firmę programu naprawczego oraz pomocy przy przygotowaniu wniosków uzyskał z ARP środki finansowe na restrukturyzację.

W listopadzie 2012 r. Agencja Rozwoju Przemysłu podpisała także umowę pożyczki ze Szpitalem Wojewódzkim im. Ludwika Rydygiera w Suwałkach.

- Naszym zadaniem jest dalsze wsparcie dyrekcji w takim zarządzaniu, aby dotychczas wykonana praca stwarzała możliwości do dynamicznego rozwoju, jednocześnie wychodząc naprzeciw oczekiwaniom pacjentów w postaci świadczenia w Szpitalu usług najwyższej jakości." - dodaje Tomasz Kopiec.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (1)

  • stoczniowiec , 2013-07-29 15:23:35

    I , oto pojawia sie sposób na LEGALNĄ PRYWATYZACJĘ SZPITALI. AGENSCA ROZWOJU PRZEMYSŁU - JAK SAMA NAZWA WSKAZUJE , DOFINANSOWUJE PRYWATYZACJĘ / RESTRUKTURYZACJĘ / SZPITALA !!! POLSKO - PLATFORMETSKA -ARŁUKOWICZOWA - PARANOJA !!!!!!!!!!!!