PARTNER PORTALU
  • BGK

Radom: Medicover stworzy centrum telefoniczne. Będzie praca dla 200 osób

  • PAP/AT    24 lutego 2016 - 19:11
Radom: Medicover stworzy centrum telefoniczne. Będzie praca dla 200 osób
W działającym od kilku tygodni w Radomiu centrum telefonicznym pracuje 30 osób, kolejnych 15 jest w trakcie szkolenia (fot.radom.pl)

• Firma Medicover oferująca usługi medyczne uruchomiła w Radomiu centrum telefoniczne.
• Firma planuje stworzyć do końca roku 100 nowych miejsc pracy w mieście.
• Kolejnych 100 osób ma być zatrudnionych w następnych latach.
Docelowo radomska placówka ma obsługiwać połowę połączeń przychodzących na główną infolinię Medicover. W Polsce z usług tej firmy korzysta ponad 7 tys. firm i ponad 500 tys. pacjentów. Medicover posiada 120 własnych placówek medycznych w całym kraju. W Radomiu, oprócz call center, ma się także mieścić centrum telefonicznej sprzedaży usług medycznych.

W działającym od kilku tygodni w Radomiu centrum telefonicznym pracuje 30 osób, kolejnych 15 jest w trakcie szkolenia. W tym roku firma zamierza zatrudnić 100 osób, drugie tyle ma znaleźć tutaj pracę w kolejnych latach. Firma oferuje zatrudnienie m.in. na stanowiskach konsultantów telefonicznej obsługi klienta i konsultantów telesprzedaży. "W drugiej połowie roku pojawi się zapotrzebowanie na pracowników zarządzających szkoleniami, jakością i procesami" - poinformował w środę na konferencji prasowej wiceprezes zarządu Medicover Mirosław Suszek. Według niego, szansę na znalezienie zatrudnienia mają osoby w różnym wieku i z różnym doświadczeniem zawodowym.

Medicover nie ma w Radomiu swojego własnego centrum medycznego. "Jesteśmy otwarci na to, by dalej inwestować w Radom. Będziemy intensywnie pracowali nad tym, by złożyć dobrą ofertę przedsiębiorcom i mieszkańcom. Jeśli pojawią się klienci, będziemy skłonni zainwestować w Radomiu w nową klinikę" - zaznaczył dyrektor komercyjny Medicover Artur Białkowski.

Zdaniem prezydenta miasta Radosława Witkowskiego, wybór Radomia przez Medicover świadczy o atrakcyjności tego miasta dla firm z sektora usług dla biznesu. "Nasz pakiet wsparcia inwestorów, dobry system kształcenia kadr, umiarkowane koszty prowadzenia biznesu w Radomiu i atrakcyjna lokalizacja miasta to tylko niektóre z naszych atutów - podkreślił Witkowski.

Oferująca usługi medyczne grupa Medicover w Polsce opiekuje się ponad 7 tys. firm i ponad 500 tys. pacjentów. Posiada 120 własnych placówek medycznych w różnych regionach kraju. Współpracuje także z ponad 1,5 tys. placówek partnerskich w całym kraju. Usługi medyczne na rzecz pacjentów świadczy ponad 2,7 tys. lekarzy i 1 tys. pielęgniarek i personelu pomocniczego w placówkach własnych oraz przeszło 9 tys. lekarzy współpracujących.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.