PARTNER PORTALU
  • BGK

Sosnowiec zaprasza na bezpłatne badania

  • www.esosnowiec.pl (IK)    19 czerwca 2012 - 10:31
Sosnowiec zaprasza na bezpłatne badania

Rusza pierwszy etap programu wczesnego wykrywania i zapobiegania rakowi gruczołu krokowego poprzez badania przesiewowe oznaczenia stężenia PSA w surowicy krwi.
Do udziału w bezpłatnej diagnostyce zaprasza Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego w Sosnowcu. Pierwszy etap programu będzie realizowany do 30 listopada br.

Program skierowany jest do mieszkańców Sosnowca w wieku powyżej 55 lat, którzy w okresie ostatniego roku nie mieli badania oznaczenia stężenia PSA w surowicy w ramach programu miejskiego.

Bezpłatne badania przesiewowe w kierunku raka gruczołu krokowego można wykonać w Samodzielnym Publicznym Szpitalu Miejskim w Sosnowcu, ul. Zegadłowicza 3, w Punkcie pobrań (od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.30 do 8.30).

Do rejestracji nie wymagane jest skierowanie, wystarczy zgłosić się z dokumentem tożsamości. Wcześniej jednak należy się zarejestrować, następnie zaś stawić się w wyznaczony dzień rano na czczo w punkcie pobrań w obiekcie Szpitala Miejskiego w Sosnowcu.

Rejestracji można dokonać osobiście od poniedziałku do piątku w godzinach od 7.00 do 10.00 w rejestracji ogólnej w obiekcie Szpitala Miejskiego lub umówić się na wizytę telefonicznie (032) 41-30-349.

Szczegółowe informacje można uzyskać pod numerem telefonu (032) 41-30-349. Program finansowany jest przez Urząd Miejski w Sosnowcu. Realizatorem programu jest Samodzielny Publiczny Szpital Miejski w Sosnowcu oraz Wydział Zdrowia Urzędu Miejskiego w Sosnowcu.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.