Szpital w Rybniku poprawi finanse

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku otrzyma profesjonalne wsparcie w zakresie zarządzania, mające poprawić jego sytuację finansową.
Szpital w Rybniku poprawi finanse
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wojewódzki Szpital Specjalistyczny nr 3 w Rybniku podpisał umowę z A.M.G. Finanse, firmą świadczącą usługi doradcze dedykowane sektorowi ochrony zdrowia.

Przedmiotem współpracy jest doradztwo w zarządzaniu, a także przygotowanie oceny sytuacji finansowo-organizacyjnej placówki.

Umowę podpisano 13 czerwca 2012 r. W jej ramach A.M.G. Finanse przeprowadzi kompleksową analizę działalności podstawowej placówki, zarządzania wymagalnymi i niewymagalnymi zobowiązaniami publicznoprawnymi oraz cywilnoprawnymi, a także podda ocenie procesy wytworzenia usługi medycznej, w tym zakupów i dostaw.

Wnioski, które pojawią się na bazie przeprowadzonych przez A.M.G. Finanse analiz, posłużą do zaproponowania placówce odpowiednich działań restrukturyzacyjnych, których efektywne wdrożenie przez jej dyrekcję powinno doprowadzić do uzdrowienia finansów szpitala.
Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.

ZOBACZ TAKŻE