PARTNER PORTALU
 • BGK

Szpital wojewódzki bez anestezjologów. Bełchatów ma problem

 • Rynek Zdrowia/Dziennik Łódzki    20 kwietnia 2017 - 10:20
Szpital wojewódzki bez anestezjologów. Bełchatów ma problem
Powodem złożenia wypowiedzenia miały być złe relacje z kierowniczką oddziału anestezjologii i intensywnej terapii (fot.pixabay)

Cały zespół anestezjologów ze Szpitala Wojewódzkiego im. Jana Pawła II w Bełchatowie wypowiedział umowy o pracę.
Jak informuje "Dziennik Łódzki", tuż przed świętami wszyscy lekarze anestezjolodzy ze szpitala w Bełchatowie złożyli wypowiedzenia umów o pracę. Czas wypowiedzenia jest krótki, wynosi jedynie 30 dni, ponieważ cały zespół był zatrudniony na kontraktach.

Powodem złożenia wypowiedzenia miały być złe relacje z kierowniczką oddziału anestezjologii i intensywnej terapii.

Dyrekcja ma czas do 13 maja, aby porozumieć się z anestezjologami. Jeśli to się nie uda, to po tym terminie oddział intensywnej terapii bełchatowskiego szpitala zostanie bez lekarzy. To może oznaczać zamknięcie szpitala, bo nie może on funkcjonować bez intensywnej terapii.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (9)

 • Trolhunter, 2017-04-28 21:07:37

  Do lekarz: taki z ciebie lekarz jak ze mnie biskup. A za insynuacje o kręceniu lodów możesz być koleżko pociągnięty do odpowiedzialności karnej, jeśli ktoś z obrażonych przez ciebie lekarzy poczuje się urażony
 • lekarz, 2017-04-26 13:45:46

  Panowie i Panie, jak zwykle wypaczono prawde. Pani doktor odważyła sie rozpieprzyć w końcu chory uklad w szpitalu. Anestezjolodzy są i będa, tylko lepsi. Ci co odchodza za duże lody krecili. Jak ktos im nagle uciął dostep do koryta to pyszczą. Gwarantuje Wam, że za chwileczke jesli nie usuną dr Traf...idło ze szpitala - sytacja ulegnie diametralnemu polepszeniu. Nie dajcie sie nabrać na propagande.  rozwiń
 • jej, 2017-04-24 13:14:26

  Dobro tak samo jak zlo wraca. Ta pani przyszla żeby pozamiatać. Tak sie teraz robi. A na końcu sama zostanie wyrzucona.