PARTNER PORTALU
  • BGK

Trwają prace nad Lubuską Strategią Ochrony Zdrowia

  • BEZ    2 listopada 2009 - 14:00

W piątek 5 listopada ma być gotowy projekt ubuskiej Strategii Ochrony Zdrowia na lata 2009-2013. Wicemarszałek Elżbieta Polak odbyła Ostatnie konsultacje w tej sprawie.
Wicemarszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak spotkała się z Pawłem Gałeckim głównym specjalistą ds. projektów strategicznych firmy Nizielski & Borys Consulting z Katowic, która przygotowuje projekt Lubuskiej Strategii Ochrony Zdrowia na lata 2009-2013.

Podczas rozmów ustalono kierunki działania oraz priorytety na podstawie przeprowadzonej analizy słabych i mocnych stron zabezpieczenia medycznego w województwie lubuskim. W spotkaniu udział wziął również Robert Sapa Przewodniczący Komisji Zdrowia, Rodziny i Spraw Społecznych Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem projekt strategii będzie gotowy do 5.11.2009 r. Następnie po przeprowadzeniu weryfikacji i oceny oraz konsultacji społecznych, które potrwają do końca miesiąca, zostanie przedłożony do uchwalenia na grudniowej sesji sejmiku. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.