PARTNER PORTALU
  • BGK

Trwają prace nad Lubuską Strategią Ochrony Zdrowia

  • BEZ    2 listopada 2009 - 14:00

W piątek 5 listopada ma być gotowy projekt ubuskiej Strategii Ochrony Zdrowia na lata 2009-2013. Wicemarszałek Elżbieta Polak odbyła Ostatnie konsultacje w tej sprawie.
Wicemarszałek Województwa Lubuskiego Elżbieta Polak spotkała się z Pawłem Gałeckim głównym specjalistą ds. projektów strategicznych firmy Nizielski & Borys Consulting z Katowic, która przygotowuje projekt Lubuskiej Strategii Ochrony Zdrowia na lata 2009-2013.

Podczas rozmów ustalono kierunki działania oraz priorytety na podstawie przeprowadzonej analizy słabych i mocnych stron zabezpieczenia medycznego w województwie lubuskim. W spotkaniu udział wziął również Robert Sapa Przewodniczący Komisji Zdrowia, Rodziny i Spraw Społecznych Sejmiku Województwa Lubuskiego.

Zgodnie z przyjętym harmonogramem projekt strategii będzie gotowy do 5.11.2009 r. Następnie po przeprowadzeniu weryfikacji i oceny oraz konsultacji społecznych, które potrwają do końca miesiąca, zostanie przedłożony do uchwalenia na grudniowej sesji sejmiku. Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.