PARTNER PORTALU
  • BGK

Utrudnienia w mazowieckich szpitalach

  • PAP    5 lipca 2010 - 16:33

Pacjentów trzech warszawskich i dwóch radomskich szpitali czekają utrudnienia w dostępie do leczenia. Są one spowodowane remontami prowadzonymi w wakacje w tych lecznicach.
Jak informuje mazowiecki urząd wojewódzki, 1 lipca rozpoczęły się prace remontowe w Szpitalu Czerniakowskim przy ul. Stępińskiej. Oddział chorób wewnętrznych remontowany będzie do końca września. Oddział ratunkowy będzie funkcjonował bez zmian.

Chwilowe utrudnienia czekają także pacjentki ginekologii i położnictwa w Instytucie Matki i Dziecka przy Kasprzaka. Od 19 do 30 lipca będzie tam remontowany odział ginekologiczno-położniczy.

Wstrzymane zostaną też przyjęcia planowe do Klinicznego Szpitala Okulistycznego przy Sierakowskiego. Na przełomie lipca i sierpnia pacjenci będą przyjmowani wyłącznie w ramach ostrego dyżuru.

Remonty odbędą się także w czterech oddziałach dwóch szpitali radomskich. W pierwszej połowie lipca prace przerwie oddział ginekologiczno-położniczy w Szpitalu Specjalistycznym im. dr. Tytusa Chałubińskiego. Pacjentki będą leczone w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym przy ul. Aleksandrowicza. Z kolei oddziały tej lecznicy będą remontowane na przełomie lipca i sierpnia. Wówczas pacjentki skierowane zostaną do szpitala specjalistycznego.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.