PARTNER PORTALU
  • BGK

Uzdrowisko Ustroń atrakcyjne dla gości z Kuwejtu

  • AW    12 czerwca 2015 - 09:58
Uzdrowisko Ustroń atrakcyjne dla gości z Kuwejtu
www.uzdrowisko-ustron.pl

Do Ustronia już niedługo mogą przyjeżdżać licznie kuracjusze z Kuwejtu. Uzdrowisko Ustroń nawiązuje bowiem oficjalną współpracę z krajami Zatoki Perskiej.
- Polskie uzdrowiska oraz znajdujące się tam szpitale rehabilitacyjne oferują usługi na światowym poziomie, ale za niższą cenę. To czyni nas atrakcyjnym rynkiem - uważa prezes Uzdrowiska Ustroń Bartosz Sadowski.

Kuwejccy urzędnicy mieli okazję poznać bazą noclegowo-zabiegową w Ustroniu. Wizyta była rezultatem współpracy między polskim ambasadorem w Kuwejcie Grzegorzem Olszakiem, a tamtejszym ministerstwem zdrowia.

Wcześniej w tym roku, przedstawiciele pięciu najlepszych polskich szpitali i ośrodków rehabilitacyjnych przebywali kilka dni w Kuwejcie, gdzie m.in. spotkali się z szefem kuwejckiej służby zdrowia. Wizyta była na tyle udana, że ministerstwo zdecydowało się wysłać delegatów do Polski, w tym do Uzdrowiska Ustroń, aby na własne oczy zobaczyli jak wszystko wygląda w rzeczywistości.

Goście z Zatoki Perskiej byli pod wrażeniem wysokiego standardu świadczonych usług.

– Od kilku lat staramy się połączyć te dwie koncepcje. Z jednej strony rozwijamy rehabilitację, zwłaszcza kardiologiczną , a z drugiej strony od kilku lat wzbogacamy naszą ofertę również o pakiet usług relaksacyjnych czy wellness – podkreśla Bartosz Sadowski.

Uzdrowisko Ustroń dzięki rozwiniętej bazie noclegowej jest w stanie przyjąć 1500 gości jednocześnie.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.