PARTNER PORTALU
  • BGK

Wsparcie w zarządzaniu szpitalem

  • GK    18 czerwca 2012 - 13:39
Wsparcie w zarządzaniu szpitalem

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny w Zgierzu otrzyma profesjonalne wsparcie w zakresie zarządzania
Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Marii Skłodowskiej-Curie w Zgierzu kontynuuje współpracę w zakresie zarządzania z A.M.G. Finanse, firmą świadczącą usługi doradcze dedykowane sektorowi ochrony zdrowia.

Umowę podpisano 6 czerwca 2012 r., zgodnie z wynikiem postępowania o udzielenie zamówienia publicznego w trybie przetargu nieograniczonego. W jej ramach A.M.G. Finanse będzie świadczyć szpitalowi usługi doradztwa w zarządzaniu, w tym wdrażaniu działań z zakresu restrukturyzacji naprawczej.

„Uważamy, że dobrze się stało, że kontynuujemy współpracę ze szpitalem w Zgierzu. W ramach wcześniejszej umowy ze szpitalem dokonaliśmy rzetelnej oceny jego funkcjonowania, co stanowiło punkt wyjścia do podjęcia przez dyrekcję decyzji odnośnie dalszych działań naprawczych, uzdrawiających finanse placówki. Teraz, wykorzystując nasze wieloletnie doświadczenie, będziemy na bieżąco doradzać kadrze menadżerskiej placówki w bieżących kwestiach związanych z jej zarządzaniem, a także z wdrożeniem odpowiednich działań restrukturyzacyjnych” – mówi Tomasz Kopiec, prezes zarządu A.M.G. Finanse.

Umowę zawarto na okres 22 miesięcy.
Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!


×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.