• hrk.pl
  • jobs4sales.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • www.komunikaty.pl
  • konferencje.pl
Wyszukiwanie zaawansowane
parking
bankiet
catering
spa
klub
uslugi
rekreacja
restauracja

Negotrust Sp. z o.o.

  • Stanowisko:

    Kontroler jakości / montażysta - Czeladź

  • Ważna od:

    2017-10-11

  • Ważna do:

    2017-10-25

  • Miasto / region:

    Czeladź / Cała Polska

OPIS OFERTY

Opis stanowiska:

Kontrola jakości/selekcja/naprawa komponentów dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD.

Do najważniejszych obowiązków osoby zatrudnionej na tym stanowisku pracy należeć będzie:
- wykonywanie zadań kontrolnych zgodnie z instrukcją kontroli mających na celu zapewnienie wysokiej jakości wyrobów;
- badaniu części pod kątem cech ilościowych, jakościowych czy wizualnych w zależności od rodzaju zlecenia;
- przestrzeganie zasad panujących na zakładzie, na którym realizowane jest zlecenie;

Wymagania:

- Dyspozycyjność
- Podzielność uwagi, spostrzegawczość oraz systematyczność
- Dokładność, solidność
- Zdolności manualne
- Rzetelność w wykonywaniu powierzonych obowiązków

Oferujemy:

- Elastyczne godziny pracy
- Umowa zlecenie
- Atrakcyjne wynagrodzenie
- Możliwość zdobycia doświadczenia
- Praca w systemie 3-zmianowym
- Stawka 14 zł Brutto

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: 'Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2016 r. Nr 101, poz. 922, ze zm.)'

OFERUJEMY

DODATKOWE INFORMACJE