• hrk.pl
  • jobs4sales.pl
  • www.nportal.pl
  • tabelaofert.pl
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • www.komunikaty.pl
  • konferencje.pl
Wyszukiwanie zaawansowane
parking
bankiet
catering
spa
klub
uslugi
rekreacja
restauracja

KS Service sp. z o.o.

  • Stanowisko:

    Pracownik w Branży Produkcyjnej

  • Ważna od:

    2017-08-13

  • Ważna do:

    2017-09-12

  • Miasto / region:

    Gryfino / Cała Polska

OPIS OFERTY

OBOWIĄZKI

Do głównych obowiązków na tym stanowisku należeć będzie: praca przy linii produkcyjnej, przygotowywanie produktów garmażeryjnych do wysyłki, kontrola jakości, sortowanie, suszenie, pakowanie towaru, dbanie o porządek w miejscu pracy, wykonywanie innych prac zleconych przez przełożonego.

WYMAGANIA

Wymagamy jedynie aktualnej książeczki do celów sanitarno-epidemiologicznych oraz zaangażowania w wykonywanie powierzonych obowiązków. Doświadczenie w pracy produkcyjnej oraz zdolności manualne będą dodatkowym atutem!

OFERUJEMY

Gwarantujemy stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę, wynagrodzenie godzinowe w wysokości 17 złotych brutto, możliwość uzyskania premii uznaniowej za dobre wyniki w pracy, pracę w systemie jednozmianowym w godzinach 7:00-15:00, wolne weekendy, odzież roboczą, możliwość stałej współpracy.

OFERUJEMY

DODATKOWE INFORMACJE