PARTNER PORTALU
  • BGK

WYSZUKIWARKI

  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • uslugi
  • rekreacja
  • restauracja
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • www.komunikaty.pl
  • konferencje.pl

Recepcjonistka / Recepcjonista - 17 zł brutto/godz

  • Pracodawca:

    OTTO Work Force Polska Sp. z o.o.

  • Ważna od:

    2018-01-03

  • Ważna do:

    2018-02-02

  • Miasto / region:

    Warszawa / Cała Polska

OPIS OFERTY

Opis stanowiska:

• obsługa centrali telefonicznej

• obsługa recepcji

• wsparcie Zarządu w codziennej pracy

• zapewnienie sprawnego przepływu informacji, korespondencji oraz dokumentacji

• przyjmowanie klientów wewnętrznych i zewnętrznych,

• budowanie oraz dbanie o pozytywny wizerunek firmy

Wymagania:

• Dobra znajomość obsługi komputera oraz pakietu MS Office

• mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku,

• bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,

• bardzo dobra organizacja pracy,

• komunikatywność i wysoka kultura osobista,

Oferujemy:

• zatrudnienie na podstawie umowy zlecenie

• pracę na pełny etat

• stawkę godzinową: minimum 17 zł brutto, możliwośc negocjacji stawki w późniejszym czasie

• pracę w dużej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku

Prosimy o umieszczenie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w CV i załączonych dokumentach dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, w tym weryfikację prawdziwości tych dokumentów i zawartych w nich informacji.” Administratorem danych osobowych jest OTTO Work Force Polska Sp. z o.o. z siedzibą na Bielanach Wrocławskich, ul. Szwedzka 5, 50-040 Kobierzyce, wpisana do rejestru podmiotów prowadzących agencje zatrudnienia (nr 2590). Dane osobowe będą przetwarzane dla celów aktualnej i przyszłych rekrutacji, a ich podanie jest dobrowolne. Dane mogą być udostępniane potencjalnym pracodawcom, a także innym podmiotom prowadzącym rekrutację. Informujemy o prawie wglądu do danych osobowych, ich poprawiania.

DODATKOWE INFORMACJE