PARTNER PORTALU
  • BGK

WYSZUKIWARKI

  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • uslugi
  • rekreacja
  • restauracja
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • www.komunikaty.pl
  • konferencje.pl

Team Manager z j. niemieckim

  • Pracodawca:

    ManpowerGroup Sp. z o.o.

  • Ważna od:

    2018-01-12

  • Ważna do:

    2018-02-11

  • Miasto / region:

    Gdańsk / Cała Polska

OPIS OFERTY

Zadania na stanowisku:

  • Zarządzanie zespołem pracowników stacjonarnych oraz zdalnych;
  • Budowanie tygodniowych harmonogramów pracy;
  • Monitorowanie pracy podległego zespołu;
  • Tworzenie dziennych i tygodniowych raportów na podstawie baz danych;
  • Śledzenie danych dotyczących jakości pracy i wydajności zespołu;
  • Rekrutacja nowych członków zespołu oraz ich wdrożenie;
  • Kontakt i współpraca z agencjami zewnętrznymi.

Oczekujemy:

  • Doświadczenia w zarządzaniu zespołem (min. 10-15 osób);
  • Biegłej znajomości języka angielskiego i języka niemieckiego (w mowie i w piśmie);
  • Biegłej znajomości pakietu MS Office;
  • Dużej dbałości o szczegóły;
  • Doświadczenia w motywowaniu pracowników;
  • Umiejętność podejmowania decyzji pod presją czasu;
  • Umiejętność sprawnego wyszukiwania informacji w Internecie;
  • Analizy wskaźników efektywności (KPI);
  • Wykształcenia wyższego - na kierunku Zarządzanie lub pokrewne.

Oferujemy:

  • Pracę w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku;
  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, zniżki na produkty firmy, kursy językowe, szkolenia wewnętrzne);
  • Stały kontakt z językiem obcym.

DODATKOWE INFORMACJE