PARTNER PORTALU
  • BGK

WYSZUKIWARKI

  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • uslugi
  • rekreacja
  • restauracja
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • www.komunikaty.pl
  • konferencje.pl

Znasz język niemiecki? Mamy pracę dla Ciebie! PREMIE+ SZKOLENIA

  • Pracodawca:

    Adecco Poland Sp. z o.o.

  • Ważna od:

    2018-01-18

  • Ważna do:

    2018-02-01

  • Miasto / region:

    Katowice / śląskie

OFERUJEMY

Zadania:Wprowadzanie danych do systemu rozliczeniowegoAnalizowanie danych i uwzględnianie indywidualnych wymagań klientówKontrola poprawności wykonanego rozliczeniaWymagania:Znajomość języka niemieckiego w stopniu komunikatywnym( min. B2)- warunek koniecznyWykształcenie minimum średnieDobra znajomość MS ExcelZaangażowanie w wykonywane obowiązkiDoświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutemOferujemy:Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę bezpośrednio z pracodawcąMożliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego,Możliwość rozwoju zawodowego w międzynarodowym środowiskuAtrakcyjne wynagrodzenieBogaty pakiet benefitów: ubezpieczenie grupowe, opieka medyczna, kursy językowe, karnet sportowyLiczne szkolenia podnoszące kwalifikacje ( w tym za granicą)Oferta dotyczy pracy stałejAplikuj już dziś!!!Numer referencyjny: ktw/2017/10/tekce

DODATKOWE INFORMACJE

atom@careesma.com