PARTNER PORTALU
  • BGK

WYSZUKIWARKI

  • bankiet
  • catering
  • spa
  • klub
  • uslugi
  • rekreacja
  • restauracja
  • serwis powstaje we
    współpracy z:
  • www.komunikaty.pl
  • konferencje.pl

Specjalista ds. ochrony danych osobowych

  • Pracodawca:

    MEDIPE

  • Ważna od:

    2018-02-19

  • Ważna do:

    2018-03-06

  • Miasto / region:

    Wrocław / dolnośląskie

OFERUJEMY

MEDIPE proponuje pracę w Niemczech w charakterze opiekunów osób starszych.
Od lat zapewniamy sprawdzone miejsca pracy oraz codzienne wsparcie.

Poszukujemy Kandydatów do współpracy na stanowisku:

Miejsce pracy: Wrocław

Twoje zadania i obowiązki to m.in.:
• Koordynowanie, nadzór i kontrola zagadnień dotyczących ochrony danych osobowych,
• Pełnienie funkcji Administratora Bezpieczeństwa Informacji i Inspektora Ochrony Danych,
• Tworzenie, prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji dotyczącej przetwarzania danych osobowych,
• Przygotowanie i opiniowanie umów, regulaminów, klauzul dotyczących przetwarzania danych osobowych,
• Projektowanie i udział we wdrażaniu procesów ochrony danych osobowych,
• Przygotowywanie organizacji do stosowania rozporządzenia w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych - RODO),
• Opracowanie i wdrażanie wymogów ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych,
• Obsługa dedykowanych systemów informatycznych pod katem przetwarzania danych osobowych.

Oferujemy:
• Ambitne wyzwania i realny wpływ na rozwój firmy,
• Stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
• Pracę w nowoczesnym biurze w młodym, zaangażowanym zespole,
• Pakiet świadczeń socjalnych m.in.: dofinansowanie do Karty MultiSport oraz opieki medycznej,
• Wiele inicjatyw organizowanych dla pracowników m.in.: akcje sportowe, integracyjne, Wigilia firmowa, atrakcyjne benefity dla dzieci pracowników,
• Niezbędne narzędzia pracy: laptop, telefon.

Oczekujemy:
• Wykształcenie prawniczego (minimum licencjat) lub udokumentowanego doświadczenia w zakresie ochrony danych osobowych lub bezpieczeństwa informacji,
• Znajomość przepisów związanych z ochrona danych osobowych, w tym znajomość przepisów RODO,
• Analitycznego myślenia, dokładności i odpowiedzialności za powierzone zadania,
• Czynnego prawa jazdy kat. B,

Mile widziane: znajomości j. niemieckiego, studia podyplomowe lub certyfikaty z zakresu bezpieczeństwa informacji i działania ABI.

„Zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29 sierpnia 1997r. wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez spółkę MEDIPE Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Strzegomskiej 236 a, oraz inne spółki powiązane kapitałowo w procesie świadczenia oferowanych usług - w celach rekrutacyjnych (zarówno do obecnej rekrutacji, jak i rekrutacji późniejszych).”]]>

DODATKOWE INFORMACJE

atom@careesma.com

Pełna treść‡ oferty: https://www.infopraca.pl/praca/specjalista-ds-ochrony-danych-osobowych/wroclaw/14282307