PARTNER PORTALU
  • BGK

Rozpoczyna się Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Nysie

  • PAP / MIW    16 czerwca 2017 - 10:06
Rozpoczyna się Ogólnopolski Zjazd Dużych Rodzin w Nysie
W sobotę (17.06) odbędzie się panel dyskusyjny "Karta Dużej Rodziny jako element polityki rodzinnej" z udziałem minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej. (fot. twitter.com)

Ponad tysiąc osób z całej Polski uczestniczyć będzie w V Ogólnopolskim Zjeździe Dużych Rodzin, który rozpoczyna się w piątek (16.06) w Nysie. Patronat honorowy nad trzydniowym zjazdem objął prezydent RP Andrzej Duda.
Uczestnicy spotkania to rodziny z co najmniej trojgiem dzieci. Chcą się wymienić informacjami oraz tworzyć pozytywny wizerunek dużych rodzin.

Podczas zjazdu przewidziane są prace w kilkudziesięciu grupach - m.in. warsztaty z psychologami z komunikacji między dorosłymi a dziećmi i nastolatkami. Będzie też można skorzystać z różnych atrakcji, np. zabawić się w wesołym miasteczku, obejrzeć występy artystyczne czy i poćwiczyć na siłowni plenerowej.

W sobotę (17.06) odbędzie się panel dyskusyjny "Karta Dużej Rodziny jako element polityki rodzinnej" z udziałem minister rodziny, pracy i polityki społecznej Elżbiety Rafalskiej.

W wyniku porozumienia wojewody opolskiego z Przewozami Regionalnymi, w czasie zjazdu rodzice z dziećmi będą mogli przyjechać do Nysy z dowolnej stacji w województwie, kupując bilet za symboliczną złotówkę.

Facebook Podobał się artykuł? Podziel się!
REKLAMA
×
KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.