12 czerwca. Konferencja ABSL Talks w łódzkiej hali EXPO

  • Portal Samorządowy
  • 16-05-2017
  • drukuj
Na wszystkich poszukujących inspiracji w życiu osobistym i zawodowym czeka niecodzienne wydarzenie. W ramach konferencji ABSL Talks znane osobistości z różnych branży podzielą się z uczestnikami tym, co niezastąpione w myśleniu o rozwoju pasji - wyczuciem trendów oraz znajomością rynku.
12 czerwca. Konferencja ABSL Talks w łódzkiej hali EXPO
Hala EXPO Łódź (fot.lodz.pl)

Konferencja odbędzie się 12 czerwca w hali EXPO Łódź. ABSL Talks to wydarzenie dla poszukujących inspiracji i szansy rozwoju. Jako wyjątkowa platforma do wymiany doświadczeń, kierowane jest do uczestników, którzy nie obawiają się przekraczania utartych ścieżek w działaniu i realizacji swoich celów.

- Świeża formuła bazuje na eventach kreatywnych dających możliwość poznania ciekawych postaci z odmiennych środowisk, które łączy charyzma i nieszablonowe myślenie – reklamują imprezę organizatorzy.

Uczestnicy wysłuchają wystąpień wybitnych osobowości reprezentujących różne dziedziny (biznes, kultura, nauka etc.).

Głównym gościem ABSL Talks będzie Randi Zuckerberg, założycielka i dyrektor generalna Zuckerberg Media, butikowej agencji marketingowej.

Wśród pozostałych gości znajdą się m. in. Marcin Gortat, Yuri Drabent, Tomasz Michniewicz, Sylwia Królikowska, Aleksandra Przegalińska, czy Sławomir Lachowski. Imprezę poprowadzi Karol Paciorek znany z internetowego kanału LekkoStronniczy .

Wydarzenie we współpracy z Miastem Łódź organizuje Związek Liderów Sektora Usług Biznesowych (ABSL). Więcej informacji dostępnych jest na stronie: www.absl-talks.com

Podobał się artykuł? Podziel się!

 


KOMENTARZE (0)

Artykuł nie posiada jeszcze żadnych komentarzy.